Doprava nad 1 500 Kč / 100 € ZDARMA

Dermaepil

Epilace je v současné době přirozená. Jaký způsob tohoto ošetření si vyberete je čistě na vás. Epilačních či depilačních metod je dnes velké množství a ty nejnovější jsou i nejúčinnější a méně bolestivé. Každá žena si přeje zbavit se chloupků bez bolesti a na co nejdelší dobu, nejlépe natrvalo.

Jednou z možností je epilace cukrovou pastou Dermaepil. Jde o směs přírodních ingrediencí, která je vyrobena dle tradiční tuniské receptury. Díky své dokonalé konzistenci je epilace cukrovou pastou snadná a příjemná. Nemusíte používat žádné pásky, epilaci provádíte přímo se samotnou pastou.

Vzhledem k přírodním ingrediencím je epilace cukrovou pastou chemicky neutrální a nemá žádný nepříjemný vliv na pokožku. Pokožka není po ošetření podrážděná.

Proč byste měla vyzkoušet zrovna Dermaepil?

  • Jde o rychlý způsob odstranění chloupků i s kořínky
  • Nejúčinnější metoda epilace
  • Bezbolestná
  • 100% přírodní složení
  • Pokožka není podrážděná ve srovnání s ostatními epilačními metodami

 

Která cukrová pasta je pro vás tou nejvhodnější?

Regular
Tradiční cukrová pasta podle tuniské receptury. Má vzhled velmi tmavého karamelu. Před použitím je nutné ji rozehřát a zpracovat mezi prsty. Je ideální pro začátečnice a pro ženy, které mají od přírody velmi teplé ruce. Cukrová pasta Regular je ideální pro epilaci tvrdých, pevných a silných chloupků.

Soft
Cukrová pasta Soft připomíná barvou i konzistencí med. Pastu není potřeba před použitím nějak připravovat. Je vhodná pro ženy, které mají od přírody chladnější ruce. Pasta se hodí pro epilaci měkkých, lámavých chloupků a doporučujeme nanést na pokožku před epilací pudr.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.