Kérastase Genesis

Nejnovější série produktů Kérastase Genesis nabízí revoluci v péči proti vypadávání vlasů. Mnoho žen se v různých etapách svého života potýká se zvýšeným ztrátou vlasů, ať už v menší nebo větší míře. Řešením pro ně nemusí být vždy užívání intenzivních koncentrovaných přípravků, ale mnohdy stačí začít běžnou vlasovou péčí, která dokáže vlasy dostatečně posílit a zpevnit od kořínků ke konečkům.

Unikátnost této řady spočívá v tom, že se zaměřuje nejen na stimulaci a očištění vlasové pokožky, ale zároveň řeší i zvýšenou ztrátu vlasů vlivem oslabených vlasových vláken, které se tak mohou v různých délkách snáze ulamovat.

Kérastase Genesis je prvotřídní péče proti padání vlasů, určena pro všechny typy vlasů, které potřebují zlepšit svou celkovou kondici, aby byly silné, pevné a snáze tak odolávaly vnějším negativním vlivům. Mezi účinné pomocníky k posílení vlasového vlákna patří aminexil (napomáhá lepšímu uchycení vlasu k pokožce hlavy) zázvor nebo výtažek z protěže alpské (antioxidanty, které bojují se škodlivinami zvenčí a zpevňují vlasové vlákno).

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.