Kérastase

Vlasová kosmetika Kérastase působí na trhu již od roku 1964 a její mateřskou firmou je L´Oréal Paris. Nabízí luxusní vlasovou kosmetiku s obsahem kvalitních účinných látek. Při vývoji produktů byly použity nejmodernější technologie vznikající v jejích laboratořích. Díky nim patří Kérastase mezi přední světové kosmetické značky. S více než 2000 výzkumnými pracovníky v laboratořích také L´Oréal aktivně přispívá k pokroku v kosmetickém průmyslu. Respektuje etické zásady a pravidla ochrany životního prostředí.

Kérastase přináší přípravky pro komplexní péči o vaše vlasy. Každá z řad je zaměřena na specifický problém. Vyzkoušejte šampon, masku na vlasy nebo vlasový styling a dopřejte si tak profesionální péči i doma. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány.

Oficiální distribuce Kérastase

Proč nakupovat Kérastase u nás?

Náš Salon U Vlásku je oficiální Partner Salon Kérastase a to znamená že: Vlasovou kosmetiku Kérastase máme přímo od oficiální české distribuce. Máte 100% záruku originálu. Produkty Kérastase jsou čerstvé a dovezené přímo z výroby. Účastníme se školení s technology Kérastase, a proto vám dokážeme poradit, která řada vlasové kosmetiky je pro vás nejvhodnější.

 
  • Řadit dle:
  • 73 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde