Jak na barvení vlasů s rostlinnými barvami Khadi?

Dobrý den, mám své vlasy středně blond, dlouho jsem je odbarvovala na blond až jednou mi chytla barva do fialové. Tak jsem se rozhodla přejít na hnědozrzavou - přelivem. Ten poprvé chytl lehce do zelena, podruhé už krásně, ale rychle se vymývá a nejsem spokojena s kvalitou vlasů.

Tak bych ráda zkusila hennu, ale nevím kterou zvolit. Vlasy byly odbarvené původně na blond a teď je na nich přeliv. Výsledek po vymyti přelivu cca 6 týdnů světle hnědočervená. Přemýšlím nad barvou na vlasy Khadi Henna & Amla, ale nevím, jestli je to správná volba. Bojím se, aby vlasy pak nebyly moc tmavé nebo zelené. Hnědorezavočervená je cíl. Prosím i o doporučení produktu, který mohu do barvy na vlasy Khadi přimíchat pro regeneraci a snazší rozčesání.

Ještě mám jednu otázku. Jak moc jsou barvy Khadi cítit a jak dlouho? Manžel je háklivý na pachy :-). Nedokážu si jejich vůni/pach představit.


Dobrý den,

bohužel touto formou nedokážeme poradit, jaký přesně odstín barvy zvolit. Při výběru hraje roli spoustu faktorů, které lze posoudit pouze při kontaktu s vlasy. Takto by to od nás nebylo profesionální. Nicméně, já osobně v podobném případě ráda míchám zhruba půl odstínu Khadi světle hnědá a půl henna & amla. Ze začátku bych nechala směs působit maximálně hodinu. Uvidíte tak, kam barva směřuje. Případně můžete nejdříve vyzkoušet na jedné partii vlasů. To je zhruba vše, co Vám mohu takto poradit. Ohledně pachu, tak barva na vlasy Khadi cítit je, ale do dvou dnů to zmizí.

Pokud se chcete o barvení rostlinnými barvami Khadi dozvědět víc, doporučuji přečíst si článek z našeho blogu Přírodní, rostlinné barvení vlasů z pohledu kadeřníka.

Jako kondicionér můžete zkusit Khadi prášek AMLA, který udržuje červené odstíny stále svěží. Nicméně při větším narušení vlasů doporučuji pro snadné rozčesání používat některý z přírodních kondicionérů značky Davines Davines Essential Nounou - kondicionér pro suché a poškozené vlasy 250ml

S pozdravem

Jana Jun Šrámková

Kadeřnice a majitelka salonu U Vlásku

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde