Jaké zvolit přípravky na vlasy pro podporu a lesk vln?

Dobrý den, prosím o radu. Mám melírované vlasy a na nich lehkou trvalou. Nabídka stylingových přípravků na vlnité a kudrnaté vlasy je na e-shopu UVlásku.cz velká. Poraďte mi prosím, který z přípravků bych měla používat po umytí vlasů a po použití kondicionéru, aby byly vlny hezké, neslepené. Nevím, zda zvolit krém či sérum. Děkuji


Dobrý den,
mohu Vám doporučit přípravky, které u nás v kadeřnictví sami používáme a máme s nimi dobré zkušenosti. Při výběru bych zvolila spíše krémovější produkty (v rámci požadovaného efektu jsou v podstatě stejné jako séra). Pokud máte obavy, že se Vám budou vlasy lepit, vyhněte se sprejovým variantám. Ty mají “vodovější” konzistenci a většinou více fixují.   

Doporučuji zejména řadu Love Curl od Davines. Pro vlnité vlasy v ní najdete šampon i kondicionér. Ty dodají vlasům pružnost (ne uhlazení). Některé zákaznice si chválí už jen tuto samotnou kombinaci, která jim vlnky pěkně osvěží. V této řadě najdete také bezoplachový krém pro podporu vln, který vřele doporučuji.

Dále bych ještě nabídla přípravky na vlasy z řady Bamboo Smooth od Alterny. Konkrétně sprej na podporu vln, který má fluidní konzistenci a vlasy nevysušuje.

Nebo můžete ze stejné řady vybrat bezoplachový krém pro definici vln.

Hezký den přeje
Jana Jun Šrámková - kadeřnice

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde