Mastící se vlasy u hlavy, konce suché a poškozené...

Dobrý den,  mám od přírody vlnité vlasy, které se mi u hlavy mastí, zatímco jejich konce jsou suché a poškozené. Můžete mi poradit vhodný šampon pro mastné vlasy? Z vlasové kosmetiky bych ráda vyzkoušela i nějakou finální bezoplachovou péči pro suché konečky, která zároveň podpoří tvorbu vln. Nyní používám Mythic Oil, ale nějak nepozoruji výsledky.

Dobrý den,

zdůrazňuji, že pokud jsou délky vlasů hodně poškozené, tak pouze vlasový olej nebo bezoplachová péče moc nepomůže. V takovémto případě vlas potřebuje regenerovat zevnitř a tyto produkty řeší spíše jeho povrchovou výživu. Péče na vlasy bez oplachování je vždy méně koncentrovaná než klasický oplachovací kondicionér nebo maska. Je to spíše bonus pro vlasy, taková výživa navíc.

Pokud jako kadeřnice vidím u zákaznice opravdu poškozené vlasy, doporučuji nejdříve hloubkovou regeneraci klasickým kondicionérem či regenerační maskou (dle jejich stavu). A následně vlasy bezoplachovou péčí jen udržovat.

Kvalitní bezoplachová péče pro vlnité vlasy je:

Zvažte i oplachovací přípravky pro regeneraci vlasů. Zasílám pár osvědčených tipů:

K problému mastných vlasů. Níže uvedené šampony se hodí pro vlasy, které se u hlavy mastí, ale v délkách jsou suché:

Věřím, že si z naší nabídky vyberete.

S pozdravem 

Jana Jun Šrámková
Kadeřnice a majitelka salonu U Vlásku

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde