Vlasová kosmetika Kérastase pro mastné vlasy se suchými konci

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela vlasovou kosmetiku Kérastase, konkrétně šampon, kondicionér plus nějakou regeneraci. Mám melírované vlasy, které se mi u kořínků mastí. Konečky jsou suché a zeslabené, v podstatě mi zřejmě upadávají, protože vůbec nerostou. Děkuji.


Dobrý den,

začala bych šamponem pro mastné vlasy Kérastase Specifique - vyrovnávací šampon pro mastnou pokožku hlavy 250ml. Používejte ho do té doby, než se problém s maštěním srovná. Následně použijte zpevňující kondicionér Kérastase Densifique - zpevňující kondicionér pro vlasy postrádající hustotu 200ml, který dodá vlasům hydrataci a pomůže Vám vyřešit problém s konečky vlasů.

Jelikož máte oslabené délky, doporučuji vyzkoušet i pěnu z řady vlasové kosmetiky Kérastase Densifique Kérastase Densifique - pěna pro objem vlasů 150ml. Stejně jako zmíněný kondicionér obsahuje kyselinu hyaluronovou, která zvyšuje odolnost vlasů proti lámání a dodá jim objem.

Jako nadstandardní péči můžete vyzkoušet masku na vlasy ze stejné řady Kérastase Densifique - zpevňující maska na vlasy 200ml nebo například některý z olejů na vlasy z řady Kérastase Elixir Ultime. Ten můžete nanést na suché či vlhké vlasy dle potřeby.

Na denní použití bych Vám doporučila ještě bezoplachový krém na vlasy z řady Kérastase Nutritive Kérastase Nutritive Magistral - vyživující krém pro extrémně suché a zcitlivělé vlasy 200ml. Dobře se vstřebává a je vhodný ke každodennímu použití. Je také velmi oblíben kadeřníky. 

S pozdravem

Jana Jun Šrámková
Kadeřnice a majitelka salonu U Vlásku

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde