Loréal Professionnel Expert - Absolut Repair Lipidium

Nová řada L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Lipidium je vyvinuta jako cílená a účinná péče o poškozené, namáhané a zatěžované vlasy. Obnovující komplex s vysokým obsahem lipidů přítomný ve všech výrobcích řady je zárukou hloubkové regenerace a intenzivní hydratace, kterou poškozené vlasy potřebují. Produkty řady Absolut Repair Lipidium Vaše vlasy posílí, rozzáří a zvláční, dodají vlasům lesk, viditelnou vitalitu a pohyb.

Co jsou to Lipidy?

Lipidy jsou mastné kyseliny, přírodní látky rostlinného i živočišného původu. Jsou však také stavebním prvkem samotného jádra vlasu a v průběhu života se mohou vytrácet působením vnitřních i vnějších vlivů /nesprávná výživa, léky, chemické procesy, mechanické poškození, UV záření, smog aj./ a tak je třeba je průběžně doplňovat. Lipidy mají unikátní zvlhčující schopnost, dokáží na sebe navázat potřebnou hydrataci. Při nedostatku lipidů jsou vlasy matné, nepoddajné a špatně odráží světlo právě kvůli vnitřnímu vysušení. Pravidelný přísun lipidů a jejich blahodárných účinků s pomocí vlasových přípravků zajistí vlasy zdravé, pružné, hladké a vláčné.

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde