Loréal Professionnel Expert - Volumetry

Řada vlasové kosmetiky Loréal Professionnel Expert Volumetry je určena pro jemné vlasy bez života, objemu a lesku. Šampon, kondicionér a sprej na vlasy jim poskytnou nejen nádherný objem, ale jsou zaměřeny také na jejich specifické nutriční potřeby.

Ženy s jemnými vlasy představují hlavní podíl na trhu vlasové kosmetiky. Za jemné se považují vlasy až o 30% tenčí než normální. Ty často postrádají hustotu a objem, proto leží u kořínků bezvládně. Ještě více se tento efekt projevuje, pokud má pokožka hlavy tendenci se mastit. Díky speciálním technologiím obsažených v produktech řady Volumetry si vlasy získají na objemu a zároveň budou vyživovány.

Využité technologie:

  • Kyselilna salicylová jemně čistí pokožku, odstraňuje mastnotu a zabraňuje lámání vlasů.
  • Intra-Cylane molekuly pronikají do vlasového vlákna, kde zesilují a posilují jeho strukturu pro flexibilní podporu a poskytují solidní základ pro zachování objemu.
  • HydraLight účinná látka, známá pro své lehké hydratační vlastnosti. Vlasy hydratuje a pečuje o ně, aniž by je zatížila.
 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde