Otakar Organic EcoHome – perkarbonát sodný (bělič prádla) 1 kg

Kód: OZW1
Zero Waste
80 Kč
Skladem (>5 kg)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Vyzkoušejte domácího pomocníka, kterého si zamilujete. Perkarbonát sodný si hravě poradí i s odolnými skvrnami od jídla, pití nebo krve. Navíc ho vybělí a rozjasní. Přitom je ekologický a můžete s ním prát oblečení alergiků i miminek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perkarbonát sodný vám dle váhy pošleme s objednávkou v recyklovaném papírovém sáčku. Perkarbonát sodný vám rádi nasypeme do vašeho obalu nebo do sáčku z recyklovaného papíru v naší prodejně. Minimální nákup na e-shopu je 500 g.

Pro praní v nižších stupních doporučujeme koupit TAED aktivátor perkarbonátu sodného.

Bělicí přípravek perkarbonát sodný Otakar Organic EcoHome si poradí i s odolnými skvrnami. Je ekologický a biologicky odbouratelný, během praní od 60°C se rozloží na sodu a peroxid. Ten vás zbaví i těžko odstranitelných skvrn od jídla, trávy nebo červeného vína. Zároveň působí jako bělidlo. Vašemu zašedlému prádlu vrátí svěží a zářivě bílou barvu. Nezapomeňte ho přidat k záclonám, bílým ručníkům nebo ložnímu prádlu.

Ale můžete ho přidat i k várce plen, stálobarevného či dětského oblečení. I u něj si poradí se skvrnami a zajistí mu dokonalou čistotu. Kromě toho je perkarbonát sodný vhodný i pro alergiky a děti. Nenajdete v něm ani stopu po chloru a optických rozjasňovačích.

A k čemu všemu lze perkarbonát sodný ještě použít? Můžete s ním umýt také vanu, umyvadlo nebo toaletu.

Vhodné pro:

Bělení a odstranění skvrn z bílého i stálobarevného prádla.

Použití:

Na jednu várku prádla přidejte k pracímu přípravku 1–2 lžíce prášku (podle míry zašpinění). Můžete použít i samostatně na bílé i stálobarevné prádlo při teplotě od 60°C. Pro praní již od 30°C přidejte k perkarbonátu 3-5% TAEDU aktivátoru.

Složení (INCI):

Sodium Percarbonate.

Nebezpečí:

varovani H272-pozar P280

H272 Může zesílit požár; oxidant. H302 Zdraví škodlivý při požití. H318 Způsobuje vážné poškození očí 

Pokyny pro bezpečné zacházení: P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P220 Uchovávejte/skladujte odděleně od oděvů/hořlavých materiálů. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P301+P330+P331+P313 PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P370+P378 V případě požáru: K uhašení použijte vodu . P401 Skladujte na suchém místě při teplotách nepřesahujících 40 °C.

Otakar Organic EcoHome

Toužíte po dokonale čisté domácnosti? Sáhněte po ekologických čisticích přípravcích Otakar Organic EcoHome. Poradí si s nečistotami, usazeninami i špinavým prádlem. Na úklid vám pak místo několika prostředků bude stačit jen kyselina citronová, soda na praní nebo perkarbonát sodný. Navíc oproti klasickým chemickým prostředkům šetří naše zdraví i přírodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologický úklid
Značka: Otakar Organic
Typ produktu: Bělič prádla
Produktová řada: 100% EKO DOMÁCNOST

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: