Skeyndor - Urban White

Skeyndor přináší exfoliační a depigmentační program Urban White. Zbavte se definitivně pigmentových skvrnek, sjednoťte barevný tón vaší pleti a odstraňte odumřelé buňky. Pleť bude hydratovaná, vyživená, hladší, bělejší, jemnější a pružnější.

Firma Skeyndor poprvé spojila pět peelingových technik, které nabízí profesionální kosmetické salony. Přináší ošetření, jehož cílem je nabídnout důkladnou intenzivní exfoliaci, srovnatelnou s profesionálním ošetřením u kosmetických expertů.

Skeyndor Urban White přináší novou generaci bělicích přípravků, která působí až do středu kožních buněk vytvářejících pigment. Ty obsahují biologická depigmentační činidla, které mají schopnost změnit chování buněk produkujících pigment a snížit tak jejich činnost. Přípravky obsahují systém uvolňování  alfa-hydroxykyselin, které provádí trvalou a nedráždivou exfoliaci. Díky tomu se viditelně sjednocuje barevný tón pleti, která i lépe vstřebává a aktivuje činnost depigmentačních činidel.

Řada Skeyndor Urban White obsahuje tyto aktivní látky:

  • Diamantové mikročástice biomimetický peptid – biologické depigmentační činidlo, které působí na buňky vytvářející pigment. Má vliv jak na skvrnky na pleti, tak i na postupné zesvětlení přirozeného barevného tónu pleti.
  • Phenylethyl resorcinol a deriváty fenolu – nebiologické depigmentační látky s vysokou účinnosti.
  • AHCS: Lacto – Arginin – systém uvolňující alfa-hydrosykyseliny, které provádí trvalou a nedráždivou exfoliaci.
  • Exopolysacharid – chrání pleť před poškozeními, která způsobují hlavní městské znečišťující látky
     
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde