Sonett – stáčený univerzální čistič bez obalu 1 kg

Kód: DE3045
Zero Waste
Značka: Sonett
136 Kč 136 Kč / 1 kg
Skladem na prodejně (>5 kg)

S jedním přípravkem si vystačíte při úklidu celé domácnosti. Univerzální čistič Sonett je vhodný na všechny druhy hladkých povrchů, vaši kuchyň zbaví mastnoty a vaši koupelnu usazenin vodního kamene, vyčistí okna i podlahy. Vaši domácnost navíc provoní přidaný svěží éterický olej z citronové trávy. Univerzální čistič Sonett vám rádi natočíme do vašeho obalu, nebo do zálohované lahve v naší prodejně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální čistič je velmi koncentrovaný, tudíž i ekonomicky výhodný. Obsahuje deriváty kokosového oleje a cukerné tenzidy, které zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Proto je pro mikroorganismy snadné tento produkt velmi rychle a úplně odbourat. Navíc tyto složky výborně rozpouští tuk a špínu. Tyto účinky ještě posiluje olej z pomerančové kůry. Díky svému složení je tento produkt vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a alergiky a nezatěžuje životní prostředí.

Vhodné pro:

Čištění všech hladkých povrchů a to i v domácnostech připojených na septik či čistírnu odpadní vody. Může být použit i na mytí rukou. Je vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Použití:

Pár kapek naneste přímo na houbičku, nebo přidejte 10 ml přípravku do 10 litrů vody. Před použitím protřepejte.

Složení:

5 - 15 % cukrový tenzid, 1 - 5 % alkoholový sulfát kokosového oleje, 1 - 5 % rostlinný alkohol (etanol), < 1 % kuchyňská sůl, < 1 % olej z pomerančových slupek, < 1 % citrát, < 1 % esenciální olej z citronové trávy*, < 1 % balzamické přísady*, pravotočivě vířená voda (až 100 %). * = z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo volného sběru.

Sonett

Německá firma Sonett funguje na poli ekologické drogerie už od roku na 1977. Všechny jejich přípravky jsou hypoalergenní a jsou tak vhodné i pro lidi s citlivou nebo alergickou pokožkou. Ve vodě se v řádu hodin až dní zcela rozloží na běžné přírodní složky. Sonett nepoužívá přísady škodlivé pro životní prostředí nebo pro zdraví člověka. Suroviny, které používají při výrobě, pocházejí z bio -dynamického nebo ekologického zemědělství a volného sběru. Sonett je držitelem tří certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Eco Control, Eco Garantie a Vegan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezobalová drogerie
Značka: Sonett

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: