Zákaznická podpora:605 336 269info@uvlasku.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 7850 hodnocení
5
7757x
4
68x
3
13x
2
5x
1
7x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2020
+ Rychlé jednání
+ Příznivé ceny
+ Průběžná komunikace se zakaznikem

P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2020
+ Rychlé dodání zboží
+ cena

ŠF Avatar autora Šárka Fořtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.6.2020
Maximální spokojenost, jeden den jsem objednala, druhý den jsem si už objednávku vyzvedávala na druhé straně republiky přes Zásilkovnu. Doprava zdarma nad určitou částku a dárek k objednávce. Věrnostní slevový program.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.6.2020
+ Opravdu velmi rychlé vyřízení obj. pečlivě zabeleno, doručeno. Za mne veliká spokojenost.
- Zatím nic.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.6.2020
+ Rychlé dodání

PK Avatar autora Petra Kaplanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2020
Spokojená
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2020
+ Rychlé dodání

HH Avatar autora Helena He Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2020
Ano,jsem spokojená.
MG Avatar autora Marie Gold Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2020
Rychle dodání
Avatar autora Jana Ředinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2020
rychlé jednání
JB Avatar autora Jarmila Blažeková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2020
Objednávala jsem již několikrát.Zboží dorazilo vždy velmi rychle.Obchod doporučuji.
RH Avatar autora Radmila Heiniková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2020
Perfektní.
ŠH Avatar autora Šárka Hlináková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.6.2020
100% spokojenost
PM Avatar autora Pavla Marková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.6.2020
Doporučuji. Rychlé dodání a dárek k objednávce????.
DS Avatar autora Denisa Struharňanská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.6.2020
N
LN Avatar autora Lenka Nedbalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.6.2020
Velká spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2020
+ Bleskové vyřízení objednávky, dobře zabalené zboží, výborná komunikace s obchodem

IM Avatar autora Iveta Martanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2020
Moc
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2020
+ super!

Ovládací prvky výpisu

7870 položek celkem