🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Pravidla pro zobrazování recenzí produktů a hodnocení obchodu

Na našem e-shopu uvlasku.cz zobrazujeme zákaznické hodnocení produktu a obchodu. Všechna hodnocení jsou ověřená a pochází od reálných zákazníku, kteří u nás produkt zakoupili.

Jak hodnocení produktů a obchodu prezentujeme

Zákazník uděluje hodnocení ve formě hvězdiček - 5 hvězdiček znamená hodnocení nejlepší a 1 hvězdička naopak nejhorší. Z tohoto hodnocení následně počítáme průměr, který zobrazujeme u produktů spolu s informací o počtu udělených hodnocení. Zákazník také vyplňuje textové hodnocení, které je zobrazeno společně s hvězdičkovým hodnocením. Pokud některá hodnocení obsahují pouze hvězdičky, znamená to, že zákazník nevyužil možnosti textové recenze. Žádné recenze nemažeme, neupravujeme a zobrazujeme všechna pozitivní i negativní hodnocení.

Jaký je průběh hodnocení

Po 4 dnech od zakoupení produktů je zákazníkovi odeslán systémový e-mail s výzvou k ohodnocení produktu či obchodu. Přes přiložený odkaz se zákazník proklikne do e-shopu. Zde napíše hodnocení produktu či obchodu na základě své vlastní zkušenosti.

Jak hodnocení ověřujeme

Autenticitu takových recenzí ověřujeme a kontrolujeme tím, že propojujeme hodnocení s konkrétními objednávkami, tudíž v interním systému u každého hodnocení vidíme i propojené ID objednávky nebo email, který byl použit při nákupu, a tak jsme schopni ověřit a prokázat, že recenze pochází od reálného spotřebitele. Všechna hodnocení před zobrazením prochází autorizací a pokud nedokážeme ověřit, že zákazník produkt v minulosti zakoupil, není toto hodnocení na e-shopu zobrazeno.