Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
VLASY
/
Stylingové přípravky
Stylingové přípravky
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
40
položek celkem
Výpis produktů
Color Wow Dream Coat Supernatural Spray - stylingový sprej pro narovnání vlasů 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
624 Kč
Měrná cena:
312 Kč / 100 ml
Do košíku
CW527
Novinka
Davines Essential Haircare Love Curl Protective Milk – ochranné mléko pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml
Skladem
(>5 ks)
659 Kč
Měrná cena:
263,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70122
Výprodej
Davines Essential Love Curl Controller - krém pro snížení objemu vlnitých až velmi kudrnatých vlasů 150 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
539 Kč
Měrná cena:
359,33 Kč / 100 ml
Do košíku
75535
Novinka
Davines Essential Love Curl Cream - bezoplachový krém pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
659 Kč
Měrná cena:
439,33 Kč / 100 ml
Do košíku
70129
Výprodej
Davines Essential Love Curl Primer - bezoplachové mléko pro definici vlnitých a kudrnatých vlasů 150 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
569 Kč
Měrná cena:
379,33 Kč / 100 ml
Do košíku
75658
Výprodej
Davines Essential Love Curl Revitalizer - lehký sprej pro oživení vln 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
539 Kč
Měrná cena:
215,60 Kč / 100 ml
Do košíku
75534
Novinka
Davines Essential Melu Spray – ochranný sprej proti lámání vlasů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
809 Kč
Měrná cena:
323,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70008
Davines More Inside - pružná pasta na vlasy se střední fixací 125 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Měrná cena:
479,20 Kč / 100 ml
Do košíku
87007
Davines More Inside - uhlazující fluid proti krepatění nepoddajných vlasů 125 ml
Skladem
(2 ks)
449 Kč
Měrná cena:
359,20 Kč / 100 ml
Do košíku
87015
Davines More Inside Curl Building Serum - sérum pro tvorbu vln 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
549 Kč
Měrná cena:
219,60 Kč / 100 ml
Do košíku
87130
Davines More Inside Curl Gel Oil – gelový olej pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
549 Kč
Měrná cena:
219,60 Kč / 100 ml
Do košíku
87135
Akce
579 Kč
–14 %
Davines More Inside Curl Moisturizing Mousse - pěna na vlnité vlasy se střední fixací 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
493 Kč
Měrná cena:
197,20 Kč / 100 ml
Do košíku
87052
Davines More Inside Dry Texturizer - pudrový sprej pro texturu a objem vlasů 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
749 Kč
Měrná cena:
299,60 Kč / 100 ml
Do košíku
87056
Davines More Inside Dry Wax Finishing Spray - vosk ve spreji s matným efektem 200 ml
Skladem
(>5 ks)
699 Kč
Měrná cena:
349,50 Kč / 100 ml
Do košíku
87126
Davines More Inside Extra Strong - lak na vlasy s extra silnou fixací 400 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
689 Kč
Měrná cena:
172,25 Kč / 100 ml
Do košíku
87058
Davines More Inside Invisible No Gas Spray - neviditelný lak na vlasy bez aerosolu 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
579 Kč
Měrná cena:
231,60 Kč / 100 ml
Do košíku
87071
Davines More Inside Invisible Serum - neviditelné sérum na vlasy s lehkou fixací 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
539 Kč
Měrná cena:
1 078 Kč / 100 ml
Do košíku
87006
Davines More Inside Medium - lak na vlasy se střední fixací 400 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
609 Kč
Měrná cena:
152,25 Kč / 100 ml
Do košíku
87069
Davines More Inside Medium Hold Finishing Gum - středně fixační guma na vlasy 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
539 Kč
Měrná cena:
718,67 Kč / 100 ml
Do košíku
87066
Davines More Inside Medium Hold Modeling Gel - středně tužicí gel na vlasy pro uhlazený mokrý vzhled 250 ml
Skladem
(>5 ks)
509 Kč
Měrná cena:
203,60 Kč / 100 ml
Do košíku
87012
Davines More Inside More Inside Texturizing Dust - objemový pudr na vlasy střední fixace 8 g
Skladem
(>5 ks)
669 Kč
Měrná cena:
83,63 Kč / 1 g
Do košíku
87017
Davines More Inside Oil Non Oil - lehký hydratační olej bez oleje 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
509 Kč
Měrná cena:
203,60 Kč / 100 ml
Do košíku
87086
Davines More Inside Sea Salt Spray - objemový sprej s mořskou solí 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
549 Kč
Měrná cena:
219,60 Kč / 100 ml
Do košíku
87085
Davines More Inside Shimmering Mist - stylingový sprej pro extrémní lesk vlasů 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
539 Kč
Měrná cena:
269,50 Kč / 100 ml
Do košíku
87072
Davines More Inside Strong - lak na vlasy se silnou fixací 400 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
609 Kč
Měrná cena:
152,25 Kč / 100 ml
Do košíku
87070
Davines More Inside Strong Dry Wax - silně tužicí vosk s matným efektem 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
579 Kč
Měrná cena:
772 Kč / 100 ml
Do košíku
87067
Davines More Inside Strong Hold Cream Gel - krémový gel na vlasy s mokrým efektem 125 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
489 Kč
Měrná cena:
391,20 Kč / 100 ml
Do košíku
87013
Davines More Inside Strong Moulding Clay - silně fixační jíl na vlasy s matným efektem 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
599 Kč
Měrná cena:
798,67 Kč / 100 ml
Do košíku
87068
Akce
599 Kč
–15 %
Davines More Inside Volume Boosting Mousse - pěnové tužidlo pro objem vlasů 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
509 Kč
Měrná cena:
203,60 Kč / 100 ml
Do košíku
87051
Davines Pasta & Love - pánský silně fixační jíl na vlasy s matným efektem 50 ml
(Strong-Hold Mat Clay)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
549 Kč
Měrná cena:
1 098 Kč / 100 ml
Do košíku
93013
Davines Pasta & Love - pánský stylingový krém se střední fixací 50 ml
(Medium Hold Fiber Cream)
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
549 Kč
Měrná cena:
1 098 Kč / 100 ml
Do košíku
93016
Echosline Curl Activator - aktivátor pro vlnité a kudrnaté vlasy 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
339 Kč
Měrná cena:
169,50 Kč / 100 ml
Do košíku
45220
489 Kč
–32 %
Echosline Discipline Spray - uhlazující sprej proti krepatění nepoddajných vlasů 200 ml
Skladem
(>5 ks)
329 Kč
Měrná cena:
164,50 Kč / 100 ml
Do košíku
37150
Ovládací prvky výpisu
Načíst 7 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 2.
1
2
40
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.