🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Olaplex No.3 Original Hair Perfector - kúra pro domácí péči 250 ml

Kód: OL-0004
1 549 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

kúra pro domácí péči

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olaplex No.3 je zředěnější koncentrace přípravku Olaplex No.1, kterou používají výhradně kadeřníci ve svých salonech. Používáním Olaplex No.3 posílíte vnitřní stavbu vlasu, která se narušuje především chemickým zásahem a častým používáním fénů a žehliček. Tato speciální molekula dokáže postupně obnovit zničené můstky ve vlasech, jejichž ztráta je zodpovědná za ztenčování a ulamování vlasu. Toto obnovení vnitřích vazeb vlasu je trvalé a z vlasů se nevymývá. Narušit a postupně zničit je však můžete opětovným chemickým zásahem a necitlivým zacházením s vlasy. Právě v těchto případech je dobré mít olaplex No3. vždy po ruce a dle potřeb za včas použít.

Aktivní látky:

  • bis-aminopropyl diglycol dimaleate je řetězec molekul, jenž posiluje vnitřní stavbu vlasu, která je poškozena chemickým zásahem, ale i častým používáním žehliček, fénů, atd. Tyto procedury jsou zodpovědné za ztenčování a křehnutí vlasového vlákna. Tento jedinečný řetězec molekul dokáže trvale opravit poničené můstky, které se nachází uvnitř vlasu. Ty zanechá regenerované, posílené hydratované a přirozeně lesklé.

#tab-Použití#

Pokud nemáte čerstvě umyté vlasy, nebo jsou vlasy zaneseny stylingem, umyjte je šamponem a ručníkem z nich vymačkejte vodu. Na celé délky vlasů naneste přibližně 10 až 15ml přípravku Olaplex a dobře vlasy pročeště. Olaplex nechejte na vlasech působit minimálně 15 minut, poté je umyjte šamponem a následně kondicionérem. Zregenerování vlasů je viditelné již po 15min, ale u velmi narušených vlasů a pro docílení maximálního uzdravení vlasů se doporučuje nechat působit Olaplex co nejdéle. Velmi vhodné je nechat Olaplex působit na vlasech i přes noc a ráno si je následně umýt šamponem a kondicionérem. Toto ošetření je doporučeno provádět optimálně 1x týdně.

#tab-Použití#

Olaplex

Značka Olaplex vytvořila jedinečnou chemickou složku, která dokáže obnovovat a znásobovat rozbité vazby ve vlasovém vláknu. K jejich porušení dochází v důsledku chemického či mechanického ošetření a to vede k oslabení, ztenčení a následnému lámání vlasu. Tato látky působí již během barvení a zanechá vaše vlasy silnější, odolnější a zdravější. Díky vlasové kosmetice Olaplex se tak barvení a odbarvování stává šetrnější a bezpečnější než kdy dřív.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasová regenerace
Značka: Olaplex
Typ produktu: Kúra na vlasy, Maska na vlasy
Typ vlasů: Poškozené vlasy, Všechny typy vlasů
video: https://www.youtube.com/watch?v=jcufofhlEv8&t=2s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: