🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Příklady použití produktů

Přinášíme vám tipy a rady ohledně použití a různých kombinací kosmetických přípravků podle typu vašich vlasů.

Na dnešním trhu je spousta nabídky vlasové kosmetiky. Mnoho z vás si již oblíbila konkrétní značku a produkt, ale někdo v tomto množství tápe a nemůže se rozhodnout, podle čeho si má vlastně vybírat.

Ve výběru konkrétní značky vlasové kosmetiky záleží v podstatě jenom na tom, kolik chcete do krásy vašich vlasů investovat. Obecně lze říci, že profesionální kosmetika zakoupená v kadeřnictví nebo v obchodech nabízející profesionální kosmetiku, je vždy kvalitnější a méně koncentrovaná, než neprofesionální kosmetika v běžně dostupných obchodech. V těchto obchodech si často nemůžete koupit specializované produkty určené na konkrétní problematiku vlasů. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv značku, je důležité si vybrat správný druh produktu.

Často se totiž stává, že ten kdo má vlasy např. mastící se u hlavy, ale konce má hodně suché, použije k mytí vlasů šampon na mastné vlasy. Tím se však problém nevyřeší, vlasy se stále budou mastit a konce se budou ještě více vysušovat. Problém není v tomto případě na straně kosmetiky, ale ve špatném zvolení druhu konkrétního produktu. Je proto velmi důležité umět si správný přípravek zvolit.

Proto jsme pro vás připravili tento článek, který vám pomůže najít správnou kombinaci vlasové kosmetiky přesně pro váš tip vlasů.