🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Sonett - olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive 1 l

Kód: GB3052
249 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Přípravek na vlnu, hedvábí a jemná vlákna pro ruční praní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek na vlnu, hedvábí a jemná vlákna pro ruční praní i praní v pračce při nižších teplotách do 40 °C. Oživuje barvy a vyhlazuje vlákna. Speciální složení nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku a pokožku náchylnou k alergiím. Kvalitní lisovaný olivový olej je v tomto produktu zpracováván na mýdlo, které má vynikající čisticí, ošetřující a následně promašťující účinky na textilie z vlny a hedvábí. Za pomoci cukrového tenzidu vzniká jemný prací prostředek na bázi mýdla; tento prostředek je i u tvrdé vody snadno použitelný a zachovává si všechny pozitivní vlastnosti. Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí.

Benefity a účinky:

  • je vhodný pro alergiky i osoby s citlivou pokožkou
  • vyhlazuje textilní vlákna a rozzáří barvu oblečení
  • obsahuje vysoce kvalitní olivový olej
  • bez vůně
Sonett - olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive 1 l

#tab-Použití#

Dávkování: na 4,5 kg prádla. Ruční praní: 15-30 ml na 5 l vody. Praní v pračce: 60-90 ml přípravku nalijte do příslušného zásobníku. NENALÉVEJTE PŘÍMO NA SUCHÉ PRÁDLO.

#tab-Použití#

#tab-Složení (INCI)#

Aqua, potassium soap, alkylpolyglucoside C8–C16 (coco glucoside), alcohol, sodium/potassium citrate.

#tab-Složení (INCI)#

Sonett - olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive 1 l

Zásady ekologické drogerie Sonett

Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. 
Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Sonett

Německá firma Sonett funguje na poli ekologické drogerie už od roku na 1977. Všechny jejich přípravky jsou hypoalergenní a jsou tak vhodné i pro lidi s citlivou nebo alergickou pokožkou. Ve vodě se v řádu hodin až dní zcela rozloží na běžné přírodní složky. Sonett nepoužívá přísady škodlivé pro životní prostředí nebo pro zdraví člověka. Suroviny, které používají při výrobě, pocházejí z bio -dynamického nebo ekologického zemědělství a volného sběru. Sonett je držitelem tří certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Eco Control, Eco Garantie a Vegan.

Sonett - olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive 1 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické praní
Značka: Sonett
Typ produktu: Prací gel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: