🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Sonett - WC čistič cedr - citronela 750 ml

Kód: GB3001
129 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

WC čistič na čištění a dezinfekci WC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinný WC čistič s vůní přírodních éterických olejů z cedru a citronely. Spolehlivě odstraňuje organické nečistoty i vodní kámen. Díky dobrému ulpívání produktu na stěnách toaletních mís je plně využita jeho účinnost. Směs éterických olejů s olejem jehličnanů zajišťuje účinnou desinfekci a svěží vůni.

Benefity a účinky:

  • slouží k účinnému čištění a dezinfekci toalety
  • je dostatečně účinný i na silné znečištění
  • recyklovatelný obal
Sonett - WC čistič cedr - citronela 750 ml

#tab-Použití#

Naneste pod okraj toaletní mísy a vyčistěte. Při silném znečištění nechte působit přes noc. Obsažená kyselina citronová rozpouští vápenec. Zamezte kontaktu s materiály obsahující vápenec – mramor, alabastr, beton, umělý kámen apod.

#tab-Použití#

#tab-Složení (INCI)#

Aqua, citric acid, alkylpolyglucoside C8–10, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, polysaccharide, perfume (fragrance), geraniol, citronellol.

#tab-Složení (INCI)#

Sonett - WC čistič cedr - citronela 750 ml

Zásady ekologické drogerie Sonett

Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. 
Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Sonett

Německá firma Sonett funguje na poli ekologické drogerie už od roku na 1977. Všechny jejich přípravky jsou hypoalergenní a jsou tak vhodné i pro lidi s citlivou nebo alergickou pokožkou. Ve vodě se v řádu hodin až dní zcela rozloží na běžné přírodní složky. Sonett nepoužívá přísady škodlivé pro životní prostředí nebo pro zdraví člověka. Suroviny, které používají při výrobě, pocházejí z bio -dynamického nebo ekologického zemědělství a volného sběru. Sonett je držitelem tří certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Eco Control, Eco Garantie a Vegan.

Sonett - WC čistič cedr - citronela 750 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologický úklid
Značka: Sonett
Typ produktu: WC čistič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: