Alterna Caviar Anti-Aging - Repair X

Značka Alterna představuje novou řadu Alterna Caviar Repair X, která je vhodná pro extrémně poškozené vlasy bez lesku, suché, lámavé a s roztřepenými konečky. Přípravky redukují poškození vlasů až o 95%, což potvrdilo 90% žen po prvním použití. Vlasy jsou viditelně posíleny, nekrepatí se, jsou jemné a lesklé.

Produkty Alterna Caviar Repair X mají vysoký obsah posilujících proteinů, které do hloubky regenerují poškozená vlákna a chrání je před dalším poškozením.

Proteiny dodávají vlasům základní živiny a posilují je. Vyplňují poškozená místa v poškozených kutikulách a rekonstruují poškozenou vrstvu, aby se v ní živiny udržely. Uzavírají a posilují vlasovou kutikulu a vytváří na ní ochranný film, který napomáhá zvyšovat odolnost vlasových vláken proti poškození a zároveň působí jako antioxidanty, které brání pronikání volných radikálů a dalšímu poškození. Vlasy jsou kompletně obnovené, posílené, chráněné před dalším poškozením, jsou jemné, hladké a zářivě lesklé.

Řada neobsahuje parabeny, sulfáty, ftaláty ani syntetická barviva.
 

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde