🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Alterna

Profesionální vlasová kosmetika Alterna se konečně dostává i do České republiky. Alterna přichází s revolučními přípravky a inovacemi, které jsou standardem pro tuto svým složením a technologií nejluxusnější vlasovou kosmetiku na světě. S vlasovými přípravky od Alterny poznáte opravdové výsledky.

To, že prokazatelné výsledky nejsou jen sliby, dokazuje příklad řady celebrit, které vlasovou kosmetiku Alterna používají a netají se tím, že za krásou jejich vlasů stojí právě ona. O tom, díky komu jejich vlasy vypadají tak nádherně, by mohly mnohé vyprávět hollywoodské celebrity jako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Mischa Barton, Hayden Panetierre či Jessica Alba.

 

Nejoblíbenější produkty Alterna

Kosmetika Alterna podle produktových řad

19 položek celkem

Alterna vznikla roku 1997 v USA, v kalifornském Beverly Hills. Účelem jejího vzniku bylo vyrábět skutečně luxusní vlasovou kosmetiku, s čímž se již od počátku pojí využívání té nejmodernější technologie a kritéria té nejvyšší kvality. Alterna začala jako první využívat dermatologickou vědu ve vlasové kosmetice. Při výrobě se uplatňují ty nejvzácnější účinné složky jako například extrakt z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej. Výrobky od Alterny nejsou testovány na zvířatech.

Přípravky od Alterny neobsahují žádné sulfáty ani parabeny, jsou tedy k vlasům šetrnější a jsou biologicky rozložitelné. Alterna také vyvinula několik vlastních exkluzivních a patentovaných technologií v péči o vlasy:

Technologie Enzymetherapy®, která je základem každého produktu Alterna, zajišťuje hloubkové vstřebání všech vzácných účinných látek do vlasů a přináší jim dlouhotrvající sílu, pevnost, kondici a lesk. Je to speciální systém dodávající vlasům enzymy potřebné k přeměně účinných složek v daném výrobku do struktury, kterou vlasy a vlasové kutikuly snáze absorbují.

Technologie Color Hold™ zachovává zářivý vzhled vlasů po dlouhou dobu, ochraňuje je před jakýmkoliv poškozením světlem včetně zdrojů umělého světla, zabraňuje vymývání barvy a eliminuje blednutí barvy, které způsobuje UVA/UVB.

Technologie Age-Control Complex bojuje proti stárnutí vlasů, ať už přírodnímu, chemickému nebo zaviněnému vlivy okolního prostředí. K tomu využívá tří základních složek:

  • kaviárový extrakt – bohatý zdroj Omega3 mastných kyselin
  • vitamín C – známý a účinný antioxidant
  • cytokiny – proteiny podporující mikrocirkulaci

Díky tomuto jedinečnému složení se obnoví hydratace, síla a lesk vlasů, které vypadají mladistvěji, neboť se viditelné projevy stárnutí zastavují hned na třech úrovních.

Značka Alterna je pro všechny inteligentní ženy, které si dobře uvědomují, že vlasy jsou korunou krásy, a neváhají investovat do kvalitního zboží. Vhodně zvolená investice se jim vrátí, neboť působí ve více rovinách a má skutečné účinky. Navíc díky vysoce koncentrovanému složení vystačí malé množství produktu na dlouhou dobu.