🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Bio Ionic

Bio Ionic je přední společností v oblasti ionizační péče o vlasy, která vyvinula exkluzivní patentovanou technologii přirozených iontů, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům. Bio Ionic vyvinul a patentoval komplex elektricky nabitých minerálů, které se nacházejí hluboko v zemi. Tento „Komplex přirozených iontů“ (Natural Ion Complex™) přirozeně produkuje zdravé ionty a aplikuje je na vlasy.

Ionizační technologie Bio Ionic

Přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem a základem všech produktů Bio Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich hydrataci. Mezi tyto produkty patří ionizační žehličky na vlasyionizační kartáčeionizační kulmy a ionizační fény na vlasy.

7 položek celkem

Poslání firmy Bio Ionic

Posláním firmy Bio Ionic je poskytovat profesionálům špičkové a technologicky nejpokročilejší výrobky pro péči o vlasy a kadeřnictví. Zakladatel Fernando Romero za více než 35 let práce jako majitel salónu, umělecký kadeřník (v mezinárodním měřítku) a také jako školitel profesionálů v celosvětovém měřítku pochopil, jak důležité je mít vlasy v té nejlepší formě, aby s nimi mohl dosáhnout těch nejlepších výsledků.

V rámci hledání přirozených řešení pro dokonalé vlasy se dostal až do Japonska, kde objevil kúry zvané Create Ion (Tvorba Iontu) a Natural Ion (Přirozený Iont). Tato ozdravující kúra je založená na přirozené energii záporných iontů a používá se v Japonsku již stovky let při léčbě tělesných i duševních poruch. Firma Bio Ionic využívá tuto mocnou ozdravující energii a nabízí tak neomezené možnosti výlučně pro potřeby profesionálů v oblasti péče o vlasy.