🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Věrnostní program

Sbírejte vlásky za každý váš nákup

 

Naši věrní zákazníci si zaslouží jen to nejlepší, a proto jsme pro vás vytvořili nový věrnostní program, který je plný výhod a odměn. Zaregistrujte se do našeho věrnostního programu a získejte vlásky za každý nákup. Čím více nakoupíte, tím víc vlásků získáte a tím větší slevu budete moci využít při dalším nákupu.

Jak věrnostní program funguje

Věrnostní program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme věrnostní systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu, dárek k svátku, dárek k výročí účtu).

Jak se do věrnostního programu registruji

Vstupem do našeho věrnostního programu získáte mnoho výhod. Aby bylo získání členství co nejjednodušší, stačí se pouze zdarma zaregistrovat na našem e-shopu. Pokud už svůj účet máte, pak již nyní s každým dalším nákupem sbíráte body ve formě vlásků.

Jak můžu získat vlásky?

Vlásky získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup a můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu a to až do 30 % ceny produktu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové vlásky se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se vlásky odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Vlásky se přičítají podle vzorce 50 CZK = 1 vlásek.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM NOVÝ

Ostatní značky

Za každých 50 Kč získáte 1 vlásek, který můžete využít při dalším nákupu. Platí pro všechny značky mimo Hippi a Otakar Organic.
VĚRNOSTNÍ PROGRAM NOVÝ

Hippi a Otakar Organic

Při nákupu produktů našich značek Hippi a Otakar Organic vám přičteme za každých 20 Kč 1 vlásek. 

Můžu získat bonusové body i jinak?

K již skvělým výhodám našeho věrnostního programu nyní přidáváme další odměny! Kromě 20 vlásků za registraci a 20 vlásků za přihlášení k odběru našich novinek, nyní získate také 50 vlásků jako dárek ke svátku a dalších 50 vlásků k výročí vašeho účtu. Tyto bonusové vlásky vám budou přiděleny automaticky jako poděkování za to, že jste s námi a oslavujete tyto speciální momenty. Ujistěte se, že se před odesláním objednávky zaregistrujete a přihlásíte k odběru novinek, abyste mohli využít všechny tyto skvělé odměny ihned při vašem prvním nákupu. Vaše loajalita a spokojenost jsou pro nás na prvním místě!

Jak vlásky uplatním při nákupu

Je to jednoduché, 1 vlásek = Sleva 1 Kč. Své body si jednoduše uplatníte na závěr ve třetím kroku objednávky (informace o vás).

Přehled bodů…

Přehled počtu získaných bonusových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých bodů?

Platnost Vašich bonusových bodů je omezena na 180 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!