Doprava ZDARMA nad 1500 Kč/100 €

Bio Ionic

7 položek celkem

Firma Bio Ionic Inc., přední společnost v oblasti iontové péče o vlasy, vyvinula exkluzivní patentovanou iontovou technologii přirozených iontů, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům. Bio Ionic vyvinul a patentoval komplex elektricky nabitých minerálů, které se nacházejí hluboko v zemi. Tento „Komplex přirozených iontů“ (Natural Ion Complex™) přirozeně produkuje zdravé ionty a aplikuje je na vlasy.

Tyto přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem a základem všech produktů Bio Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich hydrataci. Mezi tyto produkty patří iontové žehličky na vlasy, iontové kartáče, iontové kulmy a iontové fény na vlasy a vlasová kosmetika, které můžete zakoupit na tomto webu.

Posláním firmy Bio Ionic je poskytovat profesionálům špičkové a technologicky nejpokročilejší výrobky pro péči o vlasy a kadeřnictví. Zakladatel Fernando Romero za více než 35 let práce jako majitel salónu, umělecký kadeřník (v mezinárodním měřítku) a také jako školitel profesionálů v celosvětovém měřítku pochopil, jak důležité je mít vlasy v té nejlepší formě, aby s nimi mohl dosáhnout těch nejlepších výsledků.

V rámci hledání přirozených řešení pro dokonalé vlasy se dostal až do Japonska, kde objevil kúry zvané Create Ion (Tvorba Iontu) a Natural Ion (Přirozený Iont). Tato ozdravující kúra je založená na přirozené energii záporných iontů a používá se v Japonsku již stovky let při léčbě tělesných i duševních poruch. Firma Bio Ionic využívá tuto mocnou ozdravující energii a nabízí tak neomezené možnosti výlučně pro potřeby profesionálů v oblasti péče o vlasy.

Firmu Bio Ionic tvoří kadeřníci, školitelé a další profesionálové v oblasti péče o vlasy, kteří z vlastní zkušenosti znají blahodárné účinky přirozené iontové kúry. Jsme odhodláni podporovat rozsáhlé vzdělávání a zákaznickou podporu, abychom se o tento revoluční systém podělili s našimi kolegy. Děkujeme vám za návštěvu firmy Bio Ionic a těšíme se na příležitost podělit se o tuto vzrušující novou technologii i s vámi.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.