Doprava ZDARMA nad 1800 Kč/100 €

Bio Ionic

7 položek celkem

Firma Bio Ionic Inc., přední společnost v oblasti iontové péče o vlasy, vyvinula exkluzivní patentovanou iontovou technologii přirozených iontů, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům. Bio Ionic vyvinul a patentoval komplex elektricky nabitých minerálů, které se nacházejí hluboko v zemi. Tento „Komplex přirozených iontů“ (Natural Ion Complex™) přirozeně produkuje zdravé ionty a aplikuje je na vlasy.

Tyto přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem a základem všech produktů Bio Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich hydrataci. Mezi tyto produkty patří iontové žehličky na vlasy, iontové kartáče, iontové kulmy a iontové fény na vlasy a vlasová kosmetika, které můžete zakoupit na tomto webu.

Posláním firmy Bio Ionic je poskytovat profesionálům špičkové a technologicky nejpokročilejší výrobky pro péči o vlasy a kadeřnictví. Zakladatel Fernando Romero za více než 35 let práce jako majitel salónu, umělecký kadeřník (v mezinárodním měřítku) a také jako školitel profesionálů v celosvětovém měřítku pochopil, jak důležité je mít vlasy v té nejlepší formě, aby s nimi mohl dosáhnout těch nejlepších výsledků.

V rámci hledání přirozených řešení pro dokonalé vlasy se dostal až do Japonska, kde objevil kúry zvané Create Ion (Tvorba Iontu) a Natural Ion (Přirozený Iont). Tato ozdravující kúra je založená na přirozené energii záporných iontů a používá se v Japonsku již stovky let při léčbě tělesných i duševních poruch. Firma Bio Ionic využívá tuto mocnou ozdravující energii a nabízí tak neomezené možnosti výlučně pro potřeby profesionálů v oblasti péče o vlasy.

Firmu Bio Ionic tvoří kadeřníci, školitelé a další profesionálové v oblasti péče o vlasy, kteří z vlastní zkušenosti znají blahodárné účinky přirozené iontové kúry. Jsme odhodláni podporovat rozsáhlé vzdělávání a zákaznickou podporu, abychom se o tento revoluční systém podělili s našimi kolegy. Děkujeme vám za návštěvu firmy Bio Ionic a těšíme se na příležitost podělit se o tuto vzrušující novou technologii i s vámi.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení