🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Davines - Essential Haircare Shampoo Bar

Přírodní tuhé šampony Davines Essential Haircare mají opravdu výjimečné vlastnosti Jejich kvalitní přírodní složení je šetrné nejen k pokožce a vlasům, ale také k přírodě. Základní složka každého produktu pochází z malých italských farem, které fungují pod záštitou neziskové organizace Slow Food Presidium. Společně podporují biodiverzitu a snaží se ji zachovat i pro budoucí generace.

Řada obsahuje 4 šampony – MOMO, DEDE, LOVE a VOLU. První z nich díky extraktu ze žlutého melounu hloubkově hydratuje a je vhodný zejména pro suché vlasy. Šampon DEDE je univerzální a ideální pro normální vlasy. Obsahuje výtažek z červeného celeru. Šampon LOVE si díky výtažku z oliv poradí s krepatými a nepoddajnými vlasy. A poslední ze šamponů s názvem VOLU dodá objem i zplihlým a jemným vlasům, jeho složení je totiž obohacené o tuřín. 

Všechny produkty mají veganské a z 97 % biologicky odbouratelné složení. Vydrží na 30 až 40 umytí a díky praktické tuhé formě si je můžete vzít i na cesty. Vyrovnávají pH vlasové pokožky a vlasům dodávají hebkost a zdravý lesk. Navíc jsou krásně krémové a jemně pění, podobně jako klasická tekutá verze. 

Kromě složení se značka Davines zaměřuje i na ekologické balení, a to už od samotného začátku.Vyrábí se z papíru, který pochází ze zodpovědně spravovaných lesů a je kompletně recyklovatelné. Používá se přitom jen minimum materiálu dováženého podle nejpřísnějších pravidel, aby se spotřebovalo co nejméně oxidu uhličitého. Přímo na obalu najdete také podrobné informace o složení šamponů a užitečné tipy, jak je co nejlépe využít s ohledem na udržitelnost.

Řada přírodní vlasové kosmetiky Davines Essential Haircare obsahuje aktivní látky z italského Slow Food Presidia. V každém ze 4 tuhých šamponů najdete jednu základní ingredienci vypěstovanou na specializované farmě. Vybrat si tedy můžete přesně podle typu svých vlasů. Všechny šampony jemně pění. Jsou účinné, šetrné k pokožce, veganské a z 97 % přirozeně odbouratelné. Papírové a 100% recyklovatelné balení se vyrábí s minimálním využitím materiálu.