Germaine de Capuccini - Purexpert

Značka Germaine de Capuccini vyvinula novou řadu Purexpert speciálně určenou pro dokonalé vyčištění pleti. V řadě jsou přípravky pro všechny typy pleti a pro každou věkovou kategorii. Pro mastnou pleť obsahuje řada přípravky pro dokonalé očištění, zmatnění pleti a odstranění drobných nedokonalostí. Ženy s normální a sušší pletí zde najdou produkty pro dostatečnou hydrataci a rozjasnění pleti.

Většina žen už dnes navštěvuje kosmetické salóny, kde jim zkušené kosmetičky pleť dokonale vyčistí. Řada Purexpert nabízí vedle profesionálního ošetření přípravky pro dokonalé očištění pleti v domácím prostředí, které oceníte mezi jednotlivými návštěvami kosmetického salónu. Jde o originální a sofistikovanou péči obsahují přírodní složky, které pleť do hloubky čistí a sjednocují ji, minimalizují póry a nedokonalosti pleti a oddalují vznik prvních vrásek.

Přípravky Germaine de Capuccini Purexpert představují univerzální a zároveň osobní péči pro získání mladistvé pleti, ať už mastného, normálního nebo smíšeného typu.

14 položek celkem