Germaine de Capuccini - Timexpert SRNS

Naše pleť čelí každý den mnoha výzvám. Vyčerpává ji znečištěné ovzduší, stres nebo třeba kouření. Navíc s věkem klesá schopnost její regenerace i přirozené ochrany. Pleťová kosmetika Germaine de Capuccini Timexpert SRNS byla navržena pro zralou a vyčerpanou pokožku. Pečuje o ni celých 24 hodin. Přes den posiluje její obranyschopnost a v noci stimuluje regenerační procesy. Díky tomu potlačuje příznaky stárnutí a vrací pokožce jas a svěží odpočinutý vzhled.

Zásadní podíl na úspěchu celé řady nesou dvě technologie a poznatky z epigenetiky. Zinc-Glycine Complex posiluje vlastní obranné mechanismy, zvyšuje odolnost proti oxidačnímu stresu a pomáhá pleti během dne odolávat vnějším vlivům. Technologie RC-Advanced pak chrání a obnovuje buněčnou DNA během noci a znovu aktivuje vlastní regenerační mechanismy.

Pleťové krémy, séra i péče o oční okolí jsou vhodné pro zralejší pokožku s projevy stárnutí. Pomáhají i pleti kuřaček nebo takové, která z nějakého důvodu potřebuje povzbudit. Zbavte se vrásek s Germaine de Capuccini.