Haircare Hair Stim Capsules - kapsle na podporu růstu vlasů 30ks

Kapsle na podporu růstu vlasů.


  • Skladem
600 Kč
Kategorie: Padání vlasů
 

Potravinový doplněk Hair Stim Capsules podporuje růst vlasů a zamezuje jejich nadbytečnému vypadávání. Kapsle obsahují extrakt z prosa, který pomáhá bojovat proti vypadávání vlasů. Obsahuje oxid křemičitý, jenž je důležitý pro posílení struktury vlasů a nehtů, pro jejich pevnost a pružnost. Kapsle dále obsahují stopové prvky biotin a zinek, které podporují vznik nových vlasových buněk. Zinek se podílí také na tvorbě keratinu a jeho nedostatek je hlavním spoštěčem vypadávání vlasů. Dalšími účinnými složkami jsou L-cystin a L-methionin. Tyto aminokyseliny jsou zásadní pro tvorbu zdravých, nenarušených vlasů.

Hair Stim Capsules jsou vhodné pro těhotné, sportovce, kuřáky i děti od 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Aktivní látky:

  • extrakt z jadérek prosa obsahuje oxid křemičitý, který je zásadní pro posílení vlasů a nehtů a pro jejich pevnost a pružnost. Je součástí keratinu a napomáhá růstu silnějších vlasů.
  • zinek je stopový prvek, který zodpovídá za vnik nových vlasových buněk. Podílí se na tvorbě keratinu a jeho chronický nedostatek způsobuje vypadávání vlasů.
  • L-cystein je aminokyselina, která je důležitá pro tvorbu zdravých vlasů. Pomáhá zlepšovat androgenní alopecii.
  • L-methionin je aminokyselina, která je důležitá pro tvorbu pevných vlasů. Její nedostatek způsobuje snížení tvorby vlasů.
  • biotin je zodpovědný za vznik nových vlasových buněk

Vhodné pro: při vypadávání vlasů. Vhodné i pro těhotné, sportovce, kuřáky i děti od 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Použití: užívejte ráno a večer 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. V případě akutního úbytku vlasů užívejte 2x denně (ráno a večer). 

30ks

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde