HIPPI

Značka Hippi zastřešuje pleťové a vlasové produkty, které si necháváme vyrobit přímo na míru. Vycházíme z rozhovorů a požadavků profesionálních kosmetiček a kadeřnic a poté hledáme odborníky ve výrobě, kteří by tyto potřeby dokázali naplnit.

Současně je naší prioritou, aby všechny produkty obsahovaly nejlépe čisté přírodní zdroje. Chtěli bychom se tak vyhnout přidávání dalších, mnohdy syntetických či alergenních látek a umožnit Vám používat přípravek, který pěstí a zkrášluje pomocí přírody. Snažíme se nezahltit Vás množstvím podobných přípravků, které často mívají obdobné použití, ale nabízet spíše výrobky specializované, s konkrétním účinkem, jež se opravdu řeší daný problém.

Typickým a velmi žádaným produktem je Hippi Čisté sérum kyseliny hyaluronové. Obvykle se do tohoto séra přidávají další aktivní a pěstící látky, naše Čisté sérum je však právě díky absenci jiných ingrediencí všestranně použitelné, hypoalergenní a tedy vhodné dokonce pro velmi citlivou pokožku. Dalším oblíbeným produktem je za studena lisovaný Hippi Arganový olej, který dovážíme v BIO kvalitě přímo z Maroka nebo Hippi Kaolínová maska z jílu, který se těží v Sedleci u Karlových Varů. Tento čistý kaolín má úžasné rozjasňující a čistící účinky a právě u nás jej najdete bez dalších příměsí ve formě prášku pro domácí výrobu pleťové masky.

 
  • Řadit dle:
  • 7 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.