🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Insight Professional

Italská značka vlasové kosmetiky Insight Professional představuje spojení efektivních technologií s organickými ingrediencemi. Nabízí nejen širokou škálu vlasové a pleťové kosmetiky, ale také barvy na vlasy nebo péči o pánské vousy.

Ve svých recepturách se Insight snaží využívat především extraktů a olejů z rostlinné říše, které jsou získávány z certifikovaných zemědělských zdrojů. Všechny produkty jsou zcela bez přidaných barviv, silikonů a parabenů. Nenajdete zde ani minerální oleje nebo vazelínu, jelikož na povrchu vytváří neprostupný obal a tím pádem může být pro pleť i vlasy velmi obtížné volně dýchat.

Šampony Insight jsou také bez SLS/SLES, které byly vyhodnoceny jako potenciální dráždivé složky. Namísto toho je nahradili látkou SCS, alternativou chemických sulfátů, která se získává z kokosového oleje. Pečlivě si vybírají parfemaci bez alergenů, aby své výrobky mohli nabídnout i zákazníkům s tou nejcitlivější pokožkou... Ovšem základním prvkem pro vytvoření kvalitního produktu je pro Insight ozonová voda, nejčistší podoba vody bez obsahu chemikálií, bakterií nebo parazitů.

Přečtěte si na našem blogu více informací o Insight Professional.

59 položek celkem
Nahoru
Další produkty