🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Khadi - rostlinná barva na vlasy zlatý přeliv 100 g

Kód: KH22
297 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

100% rostlinná barva na vlasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstín Zlatý přeliv dodá vlasům přirozenou, jemnou třpitivou barvu. Současně o ně pečuje a dodává jim objem. Pokud barvíte šedé a velmi světlé vlasy, výsledný tón bude, v závislosti na délce působení, zlatý až světle jahodově zlatý. Při aplikaci na tmavší vlasy obarvení není vetšinou vidět, dochází však k jejich intenzivnímu vyživení. Barva nezesvětluje vlasy. Obarvení se postupem času téměř úplně vymyje. Tento odstín přírodní barvy Khadi je vhodný pro všechny, kteří chtějí dodat vlasům vitalitu a lesk, aniž by došlo k trvalé změně barvy.

Neobsahuje chemické látky zesvětlující vlasy, takže výchozí odstín vlasů ve velké míře ovlivňuje i výsledný odstín. Složení je 100% rostlinné. Neobsahuje konzervační látky ani umělá barviva.

Intenzita barvy je závislá na délce působení. Asi po 30 minutách se ve výsledné barvě začíná objevovat načervenalý, jahodově blond tón. Čím delší je doba působení, tím je obarvení trvalejší. Doporučujeme zalévat prášek tekutinou o teplotě 50°C. Čím vyšší je teplota tekutiny, tím je výsledná barva více dožluta. Při často opakovaných barveních celých délek může být barva tmavší, popř. může být její tón dočervena. Proto doporučujeme dobarvovat pouze odrosty a celé délky barvit nejdříve při každém čtvrtém barvení. Pokud chcete obarvení zintenzivnit a zároveň se vyhnout načervenalému odlesku, doporučujeme provést hned za sebou dvě obarvení s krátkou dobou působení. Do pasty nedoporučujeme přidávat kyselé látky (jablečný ocet, citronová šťáva...). Výsledek by mohl být výrazně načervenalý.

#tab-Použití#

Připravte si krémovou pastu smícháním prášku s vodou o teplotě 50°C. Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy pramen po prameni. Vlasy přikryjte fólií a ručníkem, abyste udrželi pastu v teple. Doba působení, v závislosti na požadovaném tónu, je 15-30-60 minut. Barvu opláchněte pouze teplou vodou. Bezprostředně po barvení nepoužívejte horkou vodu, vysokou teplotu fénování, kondicionéry a balzámy. Šamponem vlasy umyjte teprve po 24 hodinách.

#tab-Použití#

#tab-Složení (INCI) #

Cassia Aurata*, Indigofera Tinctoria*, Lawsonia Inermis*, Curcuma Longa* (* z kontrolovaného biologického zemědělství)

#tab-Složení (INCI) #

KHADI – ROSTLINNÉ BARVY NA VLASY

100% rostlinné barvy na vlasy Khadi vám přinášejí šetrné a účinné barvení vašich vlasů přírodní cestou, vyberete si z nabídky krásných odstínů a užijete si novou kvalitu vlasů po barvení. Kvalitu, objem a lesk, které můžete získat díky rostlinným složkám v barvách Khadi a které nenapodobí žádné chemické látky či syntetické složky. V jediném kroku spojíte barvení i péči o vaše vlasy, protože Khadi používá v závislosti na odstínu různé specifické byliny používané běžně v ajurvédské medicíně. Díky nim vaše vlasy zesílí a získají krásný přirozený lesk. Všechny odstíny Khadi můžete mezi sebou bez problémů míchat a dokonce BARVIT I ŠEDIVÉ VLASY - šetrně a s vynikajícím výsledkem. Přírodní barvy Khadi neobsahují konzervanty, zintenzivňovače barvy či jiné chemické ingredience a všechny odstíny barev podléhají přísným kontrolám na obsah škodlivých látek. Tip - pokud chcete o vaši novou barvu Khadi na vlasech pečovat ještě déle nebo zvýraznit odstín, můžete použít vlasové oleje Khadi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy na vlasy
Značka: Khadi
Typ produktu: Barva na vlasy, Rostlinná barva
Produktová řada: ROSTLINNÉ BARVY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: