OLAPLEX

Vlasová kosmetika značky Olaplex začala být ve světě známá díky svému inovátorskému přístupu v oblasti barvení a odbarvování vlasů. Společně se dvěma předními odborníky na materiály a chemii Dr. Eric Presslym a Dr. Craig Hawkerem vytvořila jedinečnou chemickou složku, která je zodpovědná za její věhlas. Ta totiž dokáže obnovovat a dokonce znásobovat rozbité vazby ve vlasovém vláknu, které vznikají v důsledku jeho chemického či mechanického ošetření. A to bez použití silikonů, parabenů či minerálních olejů. Olaplex působí již během barvení a zanechá vaše vlasy silnější, odolnější a zdravější. Barvení a odbarvování se tak stává šetrnějším a bezpečnějším než kdy dřív.

16 položek celkem
896364002749 olaplex No3 OL-20140651.1
olaplex no 4d clean volume detox dry shampoo 250 m OL-20142567
Olaplex Set - hloubková péče No.0 155 ml + kúra No.3 100 ml OL-S04

Olaplex jediný patentovaný systém, který znatelně napraví extrémní poškození vlasů

Patentovaná aktivní chemie funguje na molekulární úrovni k opravě poškozených a rozbitých vazeb ve vlasech, které jsou způsobeny chemickým, tepelným a mechanickým poškozením.

Olaplex bottom
Olaplex bottom

Olaplex na doma nebo i jako kúra v salonu

Olaplex lze použít k obnově poškozených a slabých vlasů v domácím prostředí, anebo lze OLAPLEX přidat do služby v našem salonu a zajistit tak maximální obnovu poškození. V našem kadeřnictví nabízíme samostatnou regenerační kúru Olaplex nebo ho na přání zákazníka přidáváme přímo do barvící směsi při barvení.

Jak funguje Olaplex?

Nemůžete se rozhodnout, který z produktů pro vás bude nejvhodnější? V našem videu vám vysvětlíme jak Olaplex funguje, postupně si je představíme a také vám poradíme, který si pořídit.