Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
PLEŤ
/
Pleťové krémy a emulze
/
Denní pleťový krém
Denní pleťový krém
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
28
položek celkem
Výpis produktů
XXL
Ainhoa Purity Seborregulating Cream - pleťový krém pro mastnou pleť 200 ml
Skladem
(2 ks)
1 349 Kč
Měrná cena:
674,50 Kč / 100 ml
Do košíku
A17P1579
Ainhoa Purity Seborregulating Cream - pleťový krém pro mastnou pleť 50 ml
Skladem
(3 ks)
857 Kč
Měrná cena:
1 714 Kč / 100 ml
Do košíku
A17R1562N
Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 CC Cream SPF30 Beige – pěstící krém s lehce krycí schopností béžový 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 274 Kč
Měrná cena:
2 548 Kč / 100 ml
Do košíku
G590923
Germaine de Capuccini Purexpert BB Cream Natural Cover - tónovací krém pro sjednocení pleti 25 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
522 Kč
Měrná cena:
2 088 Kč / 100 ml
Do košíku
G442024
Germaine de Capuccini Purexpert Oil-Free Hydro-Mattifying Gel-Cream – zmatňující gelový krém pro mastnou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
954 Kč
Měrná cena:
1 908 Kč / 100 ml
Do košíku
G440020
Germaine de Capuccini So Delicate Tolerance Care - pleťový krém pro normální a velmi citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 362 Kč
Měrná cena:
2 724 Kč / 100 ml
Do košíku
G650221
Germaine de Capuccini So Delicate Tolerance Rich Care - pleťový krém pro suchou a velmi citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 541 Kč
Měrná cena:
3 082 Kč / 100 ml
Detail
G650238
Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Soft Cream - denní krém proti vráskám pro normální a smíšenou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 858 Kč
Měrná cena:
3 716 Kč / 100 ml
Do košíku
G390002
Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Supreme Cream - denní krém proti vráskám pro velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
2 036 Kč
Měrná cena:
4 072 Kč / 100 ml
Do košíku
G390000
Germaine de Capuccini Timexpert Sun - regenerační pleťový krém po opalování 50 ml
(Facial After-Sun Icy Pleasure Treatment)
Skladem
(1 ks)
1 301 Kč
Měrná cena:
2 602 Kč / 100 ml
Do košíku
G360017
Germaine de Capuccini Timexpert Sun SPF50 - ochranný opalovací fluid s anti-age účinkem 50 ml
(Anti-Ageing Protective Fluid)
Skladem
(1 ks)
1 221 Kč
Měrná cena:
2 442 Kč / 100 ml
Do košíku
G360009
Germaine de Capuccini Timexpert White Spot Correction Cream - korekční krém na pigmentové skvrny SPF20 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 680 Kč
Měrná cena:
3 360 Kč / 100 ml
Do košíku
G570000
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream SPF30 Rich - denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml
Skladem
(3 ks)
1 903 Kč
Měrná cena:
3 806 Kč / 100 ml
Do košíku
G300001
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream SPF30 Soft - denní krém proti vráskám pro normální až mastnou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
1 903 Kč
Měrná cena:
3 806 Kč / 100 ml
Do košíku
G300000
Skeyndor Age Photo Defense Matt Protective Cream SPF50+ - zmatňující pleťový krém s vysokou ochranou 75 ml
Skladem
(2 ks)
1 288 Kč
Měrná cena:
1 717,33 Kč / 100 ml
Do košíku
SK47021309
Skeyndor Age Photo Defense Protective Cream SPF50+ - ochranný pleťový krém s vysokou ochranou 75 ml
Skladem
(2 ks)
1 288 Kč
Měrná cena:
1 717,33 Kč / 100 ml
Do košíku
SK47011309
Skeyndor Age Photo Defense Thermal Protective Cream SPF50+ - zklidňující krém na obličej s vysokou ochranou 75 ml
Skladem
(2 ks)
1 288 Kč
Měrná cena:
1 717,33 Kč / 100 ml
Do košíku
SK47031309
Skeyndor Essential Moisturising Emulsion – hydratační emulze pro mastnou až smíšenou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
542 Kč
Měrná cena:
1 084 Kč / 100 ml
Do košíku
SK45351208
Skeyndor Power C+ Cream SPF15 – energizující denní krém pro normální až suchou pleť 50 ml
(Energizing Cream SPF15)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 603 Kč
Měrná cena:
3 206 Kč / 100 ml
Do košíku
SK54511108
Skeyndor Power Hyaluronic - intenzivní hydratační krém pro suchou pleť 50 ml
(Intensive Moisturising Cream)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 841 Kč
Měrná cena:
3 682 Kč / 100 ml
Do košíku
SK59511108
Skeyndor Skincare Makeup BB Cream SPF15 – tónovací krém pro všechny typy pleti 40 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 070 Kč
Měrná cena:
2 675 Kč / 100 ml
Detail
SK870201
Skeyndor Skincare Makeup CC Cream SPF30 – lehký tónovací CC krém 40 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 201 Kč
Měrná cena:
3 002,50 Kč / 100 ml
Detail
SK870301
Skeyndor Skincare Makeup DD Cream SPF50 – lehký tónovací krém pro všechny typy pleti 40 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 587 Kč
Měrná cena:
3 967,50 Kč / 100 ml
Detail
SK871401
Casmara Urban Protect DD Cream SPF50 - lehký tónovací DD krém s anti-age účinkem 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 219 Kč
Měrná cena:
2 438 Kč / 100 ml
Detail
CSA09501
Skeyndor Essential Hydratant Cream with Amino Acids – hydratační krém s aminokyselinami pro normální až suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
542 Kč
Měrná cena:
1 084 Kč / 100 ml
Do košíku
SK45361208
Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Rich Cream - denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 858 Kč
Měrná cena:
3 716 Kč / 100 ml
Detail
G390001
Germaine de Capuccini Timexpert Sun SPF50 - opalovací pleťový krém s anti-age účinkem 50 ml
(Anti-Ageing Protection Cream)
Skladem
(1 ks)
1 221 Kč
Měrná cena:
2 442 Kč / 100 ml
Do košíku
G360012
Skeyndor Power Hyaluronic - intenzivní hydratační emulze pro smíšenou pleť 50 ml
(Intensive Moisturising Emulsion)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 841 Kč
Měrná cena:
3 682 Kč / 100 ml
Do košíku
SK59521108
Ovládací prvky výpisu
28
položek celkem
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.