Skeyndor - Eternal

Profesionální kosmetická značka Skeyndor přichází s prvními regeneračními přípravky s globálním dlouhotrvajícím účinkem proti stárnutí pleti. Jedná se o řadu Eternal, která je zaměřená na regeneraci, výživu a revitalizaci podstatné součásti naší pleti – a to kmenových buněk.

Buňky v naší pleti mají důležitou úlohy. Udržují tkáně v dobrém stavu, vrchní vrstvě pleti (epidermis) dávají výjimečné vlastnosti a působí jako brány do našeho těla. Tisíce buněk, které tvoří epidermis, pochází z několika set kmenových buněk, které se každý den množí. Kmenové buňky jsou odolnější než ostatní, ale jsou zároveň více vystaveny faktorům, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Postupem času se snižuje jejich schopnost tvořit nové a zdravé dceřiné buňky. To vede k nedostatku epidermálních buněk, který způsobí úpadek funkce pleti. Především se sníží její schopnost regenerace, což má zásadní dopad na vzhled naší pleti. Ztrácí pružnost a jas, objevují se vrásky, skvrnky a ochablost.

Skeyndor Eternal obsahuje nanoliposomy z kmenových buněk rostlinného původu, které podporují tvorbu epidermálních kmenových buněk a chrání je před nepříznivými vlivy okolního prostřední. Udržují růst a aktivitu kmenových buněk, zvyšují regeneraci tkání a oddalují projevy stárnutí zralé pleti.

Další důležité složky v produktech inovoané řady Skeyndor Eternal jsou:

  • výtažek z jambu, který regeneruje kolagenová vlákna výtažek z mořského fenyklu, který harmonizuje proces množení epidermálních buněk a chrání pleť před volnými radikály
  • kmenové buňky švýcarského jablka na bázi lipozomů
  • centella Asiatica
  • kmenové buňky goji bobule na bázi lipozomů
4 položek celkem