🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Sonett - tekutý prostředek na nádobí Sensitive 1 l

Kód: DE3068
139 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Tekutý prostředek na nádobí Sensitive je vhodný pro ruční mytí nádobí a všechny, kteří mají citlivou pokožku. S neutrální vůní, vhodný pro alergiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinný prostředek na ruční mytí nádobí. Funguje bez ohledu na tvrdost vody. Speciální složení umožňuje snadno odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla, zároveň je šetrné k pokožce rukou. Vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Speciální složení, které nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí.

Benefity a účinky:

  • šetrné složení, které nedráždí pokožku při mytí nádobí
  • důkladně odstraňuje špínu a mastnotu a je určený k ručnímu mytí nádobí
  • bez parfemace
Sonett - tekutý prostředek na nádobí Sensitive 1 l

#tab-Použití#

Dávkování: 1 polévkovou lžíci rozptylte ve vodě (cca 3 ml na 5 l vody). Na odolné nečistoty naneste malé množství koncentrátu na houbičku.

#tab-Použití#

#tab-Složení (INCI)#

Aqua, alkylpolyglucoside C10–C16 (lauryl glucoside), sodium C8–C14 fatty alcohol sulphate (sodium octyl sulfate, sodium lauryl sulfate), alcohol, sodium chloride, sodium citrate.

#tab-Složení (INCI)#

Sonett - tekutý prostředek na nádobí Sensitive 1 l

Zásady ekologické drogerie Sonett

Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. 
Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Sonett

Německá firma Sonett funguje na poli ekologické drogerie už od roku na 1977. Všechny jejich přípravky jsou hypoalergenní a jsou tak vhodné i pro lidi s citlivou nebo alergickou pokožkou. Ve vodě se v řádu hodin až dní zcela rozloží na běžné přírodní složky. Sonett nepoužívá přísady škodlivé pro životní prostředí nebo pro zdraví člověka. Suroviny, které používají při výrobě, pocházejí z bio -dynamického nebo ekologického zemědělství a volného sběru. Sonett je držitelem tří certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Eco Control, Eco Garantie a Vegan.

Sonett - tekutý prostředek na nádobí Sensitive 1 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické mytí nádobí
Značka: Sonett
Typ produktu: Prostředek na nádobí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: