🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Sonett - univerzální čistič 500 ml

Kód: GB3041
109 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Tekutý prostředek s univerzálním použitím - na čištění kachliček a jiných hladkých povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý prostředek s univerzálním použitím. Vhodný na čištění kachliček, oken, kuchyní, koupelen ,karoserií aut a jiných hladkých povrchů. Se svěží vůní pomeranče a citronové trávy. Univerzální čistič je vysoce koncentrovaný a proto je jeho používání velmi ekonomické. Aktivní mycí složky jsou vyjímečně šetrné ke kůži a koncentrovaný univerzální čistič tedy může byt použit i na čištění rukou.

Benefity a účinky:

  • univerzální využití na čištění různých hladkých povrchů v domácnosti
  • je vysoce koncentrovaný a stačí ho použít malé množství, je tak velmi ekonomický
  • šetrné složení, které nedráždí pokožku
Sonett - univerzální čistič 500 ml

#tab-Použití#

Dávkování: několik kapek přípravku naneste na houbičku nebo vlhký hadřík. Na čištění oken: rozmíchejte 5 ml přípravku na 5 l vody. Následně použijte houbičku a stěrku.

#tab-Použití#

#tab-Složení (INCI)#

Aqua, alkylpolyglucoside C10–C16 (lauryl glucoside), sodium C8–C14 fatty alcohol sulphate (sodium octyl sulfate, sodium lauryl sulfate), alcohol, sodium chloride, limonene, sodium citrate, parfum, citral.

#tab-Složení (INCI)#

Sonett - univerzální čistič 500 ml

Zásady ekologické drogerie Sonett

Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. 
Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Sonett

Německá firma Sonett funguje na poli ekologické drogerie už od roku na 1977. Všechny jejich přípravky jsou hypoalergenní a jsou tak vhodné i pro lidi s citlivou nebo alergickou pokožkou. Ve vodě se v řádu hodin až dní zcela rozloží na běžné přírodní složky. Sonett nepoužívá přísady škodlivé pro životní prostředí nebo pro zdraví člověka. Suroviny, které používají při výrobě, pocházejí z bio -dynamického nebo ekologického zemědělství a volného sběru. Sonett je držitelem tří certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Eco Control, Eco Garantie a Vegan.

Sonett - univerzální čistič 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologický úklid
Značka: Sonett
Typ produktu: Univerzální čistič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: