Doprava ZDARMA nad 1800 Kč/100 €

K18: Pro zdravější, silnější a plnější vlasy

K18 je přípravek, který uzdravuje vlasy. Obnovuje je do jejich původního, nepoškozeného stavu a to velmi rychle, s jednoduchou aplikací.

k18-540x400

Jak to dělá?

Pomocí peptidů obsažených v krému, který si nanesete na umyté, vlhké vlasy. A to je vše. V následujících 4 minutách, během kterých je potřeba na vlasy nic neaplikovat ani je nefoukat, probíhá uvnitř vlasů díky peptidům klíčová regenerace. Peptidy sice z kosmetiky všichni dobře známe. Jedinečný je však druh peptidů, které jsou v K18 použité. Tato přesně specifická sekvence peptidů má totiž téměř identické složení jako ty, které máme ve vlasech přirozeně, a proto K18 tak dobře účinkuje.

Co jsou vlastně peptidy?

Peptidy jsou přirozenou součástí našeho těla. Najdeme je v aminokyselinových řetězcích, které tvoří doslova každé vlákno v těle. Jiné aminokyseliny jsou ve svalech, jiné v kůži, ale nás teď zajímají ty, které mají největší vliv na vlasy. Když se totiž jejich obsah sníží, vlas už tak dobře nevypadá. A nevypadá dobře ani tehdy, pokud obsah peptidů není stejnoměrně rozložený od kořínků ke konečkům. Vlasy se pak snadněji cuchají a hůře se rozčesávají. A právě tomu K18 brání.

Jaké výsledky můžu očekávat?

Očekávat můžete především větší sílu a odolnost, vlasy budou po použití zacelené a plnější.

Pro koho je K18 určena?

Pro všechny typy poškozených vlasů ať už chemickým zásahem, nebo nevhodným zacházením. Dále pak pro zeslabené vlasy v důsledků stárnutí.
Pokud jsou vaše vlasy zdravé, ale jsou krepaté, suché a drsné, zvolte spíš jinou regenerační masku zaměřenou na hydrataci a uhlazení. Důvodem je, že K18 se zaměřuje hlavně na posílení vnitřních struktur, než na jejich povrch. V takových případech vám může vyhovovat například některá z těchto regeneračních masek.

Jak K18 aplikovat?

Vlasy si umyjte libovolným šamponem, ideálně však hloubkově čistícím například: 

Nedávejte na vlasy kondicionér. Ručníkem z nich vymačkejte vodu a aplikujte K18.

Počkejte 4 minuty a až po této době na ně aplikujte další produkty, které běžně používáte. Po 4 minutách také můžete začít vlasy foukat.

Jak často a jaké množství přípravku používat?

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud K18 použijete prvních 4–6 po sobě jdoucích mytí vlasů a poté každé 3–4 mytí podle potřeby, aby byla zachována pevnost vlasů. 

Množství je dáno délkou vlasů a také hustotou. Přípravku se však dává opravdu malinko. Obvykle se používá 1 pumpička na kratší vlasy a 2 na středně dlouhé vlasy viz tabulka.

Usage Chart_masque

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení