Doprava ZDARMA nad 1500 Kč

Blog

100% přírody v produktech Biopark Cosmetics

Biopark Cosmetics byla založena v roce 2007 ve Slovinsku a dnes patří mezi značky vyhledávané milovníky přírodní kosmetiky daleko za hranicemi země svého původu. Všechny produkty mají organické složení a některé z nich dokonce získaly BIO certifikát Slovinského institutu. I přes vysokou kvalitu výrobků si Biopark Cosmetics zakládá na příznivých cenách a snaží se jít v ekologii ještě dál.

Novinka Insight přírodní profesionální kosmetika

Nakoukněte pod pokličku filozofie a výroby 100% italské profesionální kosmetiky Insight Professional, která byla vyvinuta s jasným cílem. Čerpat z bohatých zdrojů přírody jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbát na její udržení, ochranu a přijít na trh s kvalitními produkty. Cenová dostupnost a kvalita podtržená certifikáty Vegan ok, Cosmos Natural či ICEA ECO BIO. To jsou parametry, které vás nezklamou. 

Jak pečovat o suché vlasy

Jak poznat suché vlasy? Ukazatelů je hned několik. Mohou být na dotek drsné, hrubé, postrádají lesk, v délkách jsou často ztenčené a třepí se. To může mít více příčin. Jedním z faktorů je bezesporu dědičnost (což je známé především kučeravým afro vlasům) a nešetrné zacházení, jako je chemické nebo mechanické poškozování.

Přírodní barvení vlasů z pohledu kadeřníka

Pokud mluvíme o přírodním barvení vlasů, často si ho spojíme s všeobecným pojmem „barvení Hennou“. Ve skutečnosti je však přírodním barvením vlasů myšleno barvení pomocí rostlin, které obsahují různě barevné pigmenty.

Jak si vybrat správný pleťový krém (2. část)

V předchozím článku jsme se zabývali tím, jak si zvolit správný pleťový krém podle typu naší pleti a podle věku. Ale kromě tohoto obecného rozlišení je třeba zohlednit několik dalších klíčových faktorů, které nám pomůžou zvolit správný krém.

Jak si vybrat správný pleťový krém (1. část)

Pleťový krém je základním kosmetickým produktem snad v každé koupelně. Většina žen ho používá zhruba od svých 20 let, ale s jeho aplikací můžete začít i dříve. Stačí si jen vybrat vhodný krém, který bude vyhovovat vaší pleti a splní všechny její potřeby.

Jak pečovat o pleť v zimě

Přichází zima, tedy období, které je pro naši pleť nejnáročnější. Proč zrovna zima znamená pro naši pokožku takovou zátěž? Je mnoho příčin, které způsobují, že naše pleť v chladném počasí trpí. Patří mezi ně mráz a vítr, časté střídání velmi rozdílných teplot, pobyt v přetopených místnostech, kde vzduch ztrácí přirozenou vlhkost, nedostatečná ochrana proti UV záření, smog ve městech a silnější vrstva oblečení, pod kterou kůže nemůže dostatečně dýchat, vysychá a hrubne.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.