🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Davines - Naturaltech Energizing

Řada vlasové kosmetiky Davines Naturaltech Energizing je zaměřena na péči o křehké vlasy se sklonem k vypadávání v důsledku stresu, nebo hormonálních změn. Tato série produktů nabízí také podpůrnou péči při výskytu alopecie (plešatosti) a pomáhá posilovat přirozenou odolnost a rovnováhu vlasové pokožky.

Klíčovou péčí o vaše vlasy je mikrobiotický booster, který obsahuje prospěšné bakterie nezbytné pro zdravé fungování pokožky. Důležitá postbiotika získaná bakteriální fermentací posilují odolnost pokožky, snižují zarudnutí, svědění a regulují tvorbu mazu. Navíc obsahují významnou koncentraci přírodních fytoceutik získaných z rostlin, které podporují růst vlasů, vitalitu a celkovou kondici vlasů.

Produkty Davines Naturaltech Energizing jsou vhodné pro oslabené vlasy v důsledku náročných období a hormonálních změn. Jsou rovněž ideální pro lidi trpící citlivou pokožkou a nadměrným maštěním vlasů. Díky svým účinným složkám pomáhají regenerovat a posilovat vlasy, což podporuje jejich zdravý růst, pevnost a celkovou vitalitu.