Davines - Naturaltech

Řada vlasové kosmetiky Davines Naturaltech se zaměřuje na řešení běžných problémů s pokožkou hlavy a péči o vlasy. Její produkty obsahují vysoce koncentrovaná fytoceutika, což jsou účinné extrakty z rostlin. Tyto superaktivní složky působí jako antioxidanty s mnohostrannými účinky a doporučují se i při různých zánětech. Účinnost těchto fytoceutik je posílena speciálním komplexem zaměřeným na konkrétní problém. 

Všechna fytoceutika v řadě Naturaltech pocházejí z Evropy a mají certifikaci ICEA, což je italský úřad pro certifikaci ekologických produktů.

Naturaltech je ideální řadou, která dokáže řešit různé smíšené typy problémů s pokožkou hlavy a vlasy. V této řadě najdete šampony, kondicionéry a vlasová séra proti vypadávání vlasů, proti lupům a podporu pro suché a lámavé vlasy.

V rámci řady Naturaltech můžete produkty kombinovat dle svých individuálních potřeb, čímž dosáhnete ještě účinnějších výsledků.

Obal a udržitelnost

Produkty z řady Naturaltech jsou vyráběny a baleny v uhlíkově neutrálním Davines Village v Itálii. Lahvičky jsou vyrobeny z 99% recyklovaného plastu nebo plastu rostlinného původu. Pokud je nutné použít sekundární obal, tak je vyroben z recyklovaného papíru. Firma Davines aktivně kompenzuje emise oxidu uhličitého prostřednictvím projektu Ethio Trees, který podporuje regeneraci půdy a lesů v Etiopii.

25 položek celkem