🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Khadi - pleťové a tělové oleje

Pleťové a tělové oleje Khadi jsou vysoce účinné a dokonale čisté přírodní olejové substance, jež v poměru nabízené špičkové kvality a vynikající ceny nenajdete jinde než právě u Khadi. Precizní ajurvédské výrobní postupy dodávají olejům Khadi typické znaky – lehkost, čistotu, příjemnou exotickou vůni a rychlé vstřebávání. Již nemusíte používat těžké tělové krémy a mléka, oleje Khadi mohou o vaši pokožku pečovat každý den.

Oleje Khadi jsou složeny ze 100 % rostlinných látek, bez jakýchkoliv syntetických vůní či složek. Jejich velkou předností je, že rychle prostupují hluboko do pokožky a jsou tak přirozeně efektivnější než mnohé krémy. Vysoké podíly vzácných a cenných složek a výsledky jejich působení na vaši pokožku vás jistě přesvědčí již za krátký čas užívání. Pěstící a vyživující účinky speciálních olejů Khadi tak předčí Vaše očekávání.

Hledáte-li přírodní a nenásilnou alternativu k běžným pleťovým krémům a mlékům, pak je přírodní kosmetika Khadi tou správnou volbou. Aromaterapeutické pleťové a tělové oleje Khadi dokáží přinést hluboko do pokožky intenzivní hydrataci, výživu a péči, díky níž bude vaše pokožka chráněná a bez pocitu mastnoty. Sladěné kombinace olejů se do kůže rychle vstřebávají a jsou tedy vhodné i jako podklad pod make-up.

1 položek celkem