Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
VLASY
/
Kondicionéry a balzámy
/
Kondicionér na vlasy
Kondicionér na vlasy
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
40
položek celkem
Výpis produktů
Výprodej
693 Kč
–21 %
Alterna Caviar Volume - kondicionér pro objem jemných vlasů 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
546 Kč
Měrná cena:
218,40 Kč / 100 ml
Do košíku
2419916
Davines Alchemic - kondicionér pro zvýraznění barvy vlasů 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
659 Kč
Měrná cena:
263,60 Kč / 100 ml
Detail
99944
Davines Authentic Moisture Balm - hydratační balzám na vlasy, obličej a tělo 150 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
519 Kč
Měrná cena:
346 Kč / 100 ml
Do košíku
74011
XXL
Davines Essential Dede - jemný kondicionér pro všechny typy vlasů 1000 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 569 Kč
Měrná cena:
156,90 Kč / 100 ml
Do košíku
75549
Novinka
Davines Essential Dede Conditioner - jemný kondicionér pro všechny typy vlasů 250 ml
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70022
Výprodej
XXL
Davines Essential Love Curl Conditioner - kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
1 569 Kč
Měrná cena:
156,90 Kč / 100 ml
Do košíku
75528
Novinka
Davines Essential Love Curl Conditioner - kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70115
Výprodej
XXL
Davines Essential Love Smoothing Conditioner - uhlazující kondicionér 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
1 569 Kč
Měrná cena:
156,90 Kč / 100 ml
Do košíku
75042
Novinka
Davines Essential Love Smoothing Conditioner - uhlazující kondicionér 250 ml
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70010
Výprodej
Davines Essential Love Smoothing Conditioner - uhlazující kondicionér 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
449 Kč
Měrná cena:
179,60 Kč / 100 ml
Do košíku
75588
Výprodej
XXL
Davines Essential Melu Conditioner - kondicionér pro dlouhé nebo lámavé vlasy 1000 ml
Skladem
(3 ks)
1 569 Kč
Měrná cena:
156,90 Kč / 100 ml
Do košíku
75049
Novinka
Davines Essential Melu Conditioner - kondicionér pro dlouhé nebo lámavé vlasy 250 ml
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70007
Výprodej
Davines Essential Melu Conditioner - kondicionér pro dlouhé nebo lámavé vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
449 Kč
Měrná cena:
179,60 Kč / 100 ml
Do košíku
75608
Výprodej
XXL
Davines Essential Minu Conditioner - kondicionér na barvené vlasy 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
1 569 Kč
Měrná cena:
156,90 Kč / 100 ml
Do košíku
75061
Novinka
Davines Essential Minu Conditioner - kondicionér na barvené vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70027
Novinka
XXL
Davines Essential Momo Conditioner - kondicionér pro suché a dehydrované vlasy 1000 ml
Skladem
(3 ks)
1 569 Kč
Měrná cena:
156,90 Kč / 100 ml
Do košíku
70016
Novinka
Davines Essential Momo Conditioner - kondicionér pro suché a dehydrované vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70001
Výprodej
XXL
Davines Essential Nounou Conditioner - kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
Skladem
(4 ks)
1 569 Kč
Měrná cena:
156,90 Kč / 100 ml
Do košíku
75005
Novinka
Davines Essential Nounou Conditioner - kondicionér pro suché a poškozené vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70032
Novinka
XXL
Davines Essential Volu Conditoner - objemový kondiconér pro jemné vlasy 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
1 569 Kč
Měrná cena:
156,90 Kč / 100 ml
Do košíku
70056
Novinka
Davines Essential Volu Conditoner - objemový kondiconér pro jemné vlasy 250 ml
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70004
XXL
Davines Heart of Glass Rich Conditioner - pečující kondicionér pro blond vlasy 1000 ml
Skladem
(2 ks)
2 469 Kč
Měrná cena:
246,90 Kč / 100 ml
Do košíku
72004
Davines Heart of Glass Rich Conditioner - pečující kondicionér pro blond vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
869 Kč
Měrná cena:
347,60 Kč / 100 ml
Do košíku
72003
Davines Naturaltech Renewing – kondicionér proti stárnutí vlasů 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
749 Kč
Měrná cena:
299,60 Kč / 100 ml
Do košíku
71245
XXL
Davines Naturaltech Renewing Conditioner – kondicionér proti stárnutí vlasů 1000 ml
Skladem
(1 ks)
1 759 Kč
Měrná cena:
175,90 Kč / 100 ml
Do košíku
71246
Davines Naturaltech Replumping - hydratační kondicionér pro všechny typy vlasů 150 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
669 Kč
Měrná cena:
446 Kč / 100 ml
Do košíku
71219
Davines Naturaltech Well-Being - hydratační kondicionér pro všechny typy vlasů 150 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
669 Kč
Měrná cena:
446 Kč / 100 ml
Do košíku
71174
XXL
Davines Naturaltech Well-Being Conditioner - hydratační kondicionér pro všechny typy vlasů 1000 ml
Skladem
(1 ks)
1 759 Kč
Měrná cena:
175,90 Kč / 100 ml
Do košíku
71175
XXL
Davines OI Conditioner - kondicionér pro hydrataci a lesk vlasů 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
1 929 Kč
Měrná cena:
192,90 Kč / 100 ml
Do košíku
76044
Davines OI Conditioner - kondicionér pro hydrataci a lesk vlasů 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
629 Kč
Měrná cena:
251,60 Kč / 100 ml
Do košíku
76043
Malibu C Blondes Enhancing Conditioner - fialový kondicionér pro blond vlasy 266 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
420 Kč
Měrná cena:
76,09 Kč / 100 ml
Do košíku
33809
Malibu C Hard Water Wellness Conditioner - kondicionér proti tvrdé vodě 266 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
420 Kč
Měrná cena:
157,89 Kč / 100 ml
Do košíku
33309
Malibu C Hydrate Color Wellness Conditioner - hydratační kondicionér pro barvené vlasy 266 ml
Skladem
(3 ks)
420 Kč
Měrná cena:
76,09 Kč / 100 ml
Do košíku
33709
Ovládací prvky výpisu
Načíst 7 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 2.
1
2
40
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.