Schwarzkopf BC Bonacure - Oil Miracle

Schwarzkopf Professional přináší na trh novinku v řadě BC Bonacure – Oil Miracle. Objevte přípravky, které dopřejí vaším vlasům maximální péči, dodají jim výživu, zářivý lesk a hebkost bez zatížení.

Prvními produkty této řady byly dvě olejové kúry, které představily „odpařovací technologii“. Ta dodala vlasům vysoký lesk a hebkost, aniž by zatížila i velmi jemný typ vlasů. Technologie sestává z nosného oleje a rostlinného oleje. Nosný olej se při tepelné úpravě vlasů vypařuje. Ve vlasovém vláknu pak zůstane pouze velmi tenká vrstva rostlinného oleje, který dokonale uhladí vlasovou kutikulu a vlas tak uzavře.

Firma Schwarzkopf šla při vývoji dalších produktů Oil Miracle ještě dál a použila novou „mikroemulzní technologii“, díky které šampon BC Bonacure Oil Miracle obsahuje více oleje, než jakékoliv vlasové přípravky předtím.

Účinky přípravků Schwarzkopf Oil Miracle:

  • vyhlazují povrch vlasu
  • hebké a jemné vlasy
  • vysoký lesk
  • intenzivní hloubková péče

Produkty obsahují vysoce vyživující arganový olej, který do hloubky zregeneruje vaše vlasy, působí jako antioxidant, obsahuje esenciální mastné kyseliny a vitamin E. Působí blahodárně na suché a poškozené vlasy, zvláčňuje je a zabraňuje tvorbě roztřepených konečků.