Skeyndor - Global Lift

Nová řada Skeyndor Global Lift nabízí globální péči pro zralou pleť, která vykazuje příznaky stárnutí – mimické i hlubší vrásky a povadlou pleť. Přípravky využívají technologie ProGEN-in a zpevňují ochablou pleť na obličeji a krku.

Vrásky a povislá kůže přicházejí s věkem, ať už se nám to líbí nebo ne. Pokud o pleť správně pečujete, můžete zpomalit tvorbu vrásek, ale zabránit ochabování pokožky vyžaduje důkladnější péči. Hydratační a protivráskové krémy mohou redukovat vznik vrásek, ale pevnost a pružnost povadlé pleti nedodají.

Naše pleť stárne z hlediska chronologického (dáno věkem) a biologického (pod vlivem stresu, UV záření, genetických faktorů atd.), které je odrazem zdraví našich buněk. Global Lift je ošetření zaměřené proti ukazatelům biologického stárnutí. Prodlužuje životnost dospělých buněk a podporuje tvorbu nových.

Nejlepších výsledků v boji proti stárnutí pleti dosáhneme využitím ukazatele PROGERINU. Progerin je toxický protein. Jeho vysoká koncentrace znamená vysoký biologický věk buněk, které rychleji stárnou. Skeyndor Global Lift s vlastní exkluzivně vyvinutou technologií ProGEN-in působí na progerin a zlepšuje funkci buněk pomocí biomimetického peptidu elafinu, jehož hlavní funkcí je působit proti progerinu a elastáze, čímž zabraňuje ochabování pokožky. Aktivní principy řady Global Lift tak mají vlastnosti, které pomáhají předcházet ochablosti pokožky, případně tento proces zvrátit a pleti dodat zpět její pevnost a hutnost.

Řada Skeyndor Global Lift nabízí liftingový krém pro smíšenou nebo suchou pleť a liftingový krém na oční okolí, které jsou vhodné pro domácí použití a dokonale doplňují ošetření touto řadou v kosmetickém salónu.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.