🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Skeyndor - Power Hyaluronic

Hydrodynamika je měření proudění vstupující a vylučované vody v pleti. Pokud jsou tyto hodnoty (vstupu a výstupu) v rovnováze, pleť udržuje maximální nejlepší stupeň hydratace. Řada Skeyndor Power Hyaluronic vyrovnává přirozenou hydrodynamiku pleti. Jde o intenzivní hydratační program pro hloubkovou hydrataci pleti. Při pravidelném používání přípravků této řady zlepšíte stav vrásek způsobených dehydratací. Vaše pleť bude do hloubky hydratovaná, udrží si optimální hladinu hydratace, snáz v sobě udrží potřebné tekutiny, bude výrazně omlazena a tudíž se nové vrásky budou tvořit pomaleji.

Hlavní aktivní látky této řady jsou rozštěpená kyselina hyaluronová a aktivátor aquaporinů.

Existují různé štěpy kyseliny hyaluronové. Jejich veliksot a váha určují nejen jejich biologickou aktivitu v pleti, ale také schopnost pronikat a rozšiřovat se v tkáních. Štěpy s vysokou molekulární hmotností jsou aktivní zejména jako ochranné prvky vůči působení vnějšího prostředí a nepronikají dále než do rohovitě vrstvy. Štěpy s velmi nízkou molekulární hmotností jsou jediné, které pronikají do dermis a stimulují syntézu nové kyseliny hyaluronové. Zajišťují tak hlavní rezervu vody. Řada Power Hyaluronic byla vytvořena s použitím štěpů s velmi nízkou a vysokou molekulární hmotností proto, aby se pleť hloubkově hydratovala a zároveň se zabránilo předčasným ztrátám vody způsobeným pod vlivem působení škodlivých vnějších faktorů.

Aktivátor aquaporinů zvyšuje úroveň aquaporinů v pokožce na 36%. Aquaporiny jsou proteiny v membráně, které dovolují přesunovat přes buňky vodu. Jejich kvalita a množství určuje distribuci a správné rozložení vody ve všech částech střední a hluboké dermis.

Řada Skeyndor Power Hyaluronic je vhodná k používání od 20 let, pro pleť dehydrovanou nebo s nepravidelným kožním mikroreliéfem a drobnými vráskami. Pro mladou pleť ji doporučujeme kombinovat s řadou Power C+ a pro zralou pleť s anti-age řadami jako Eternal, Corrective a Global Lift.