🚚 Zásilkovna s platbou předem pouze 39 Kč

Skeyndor Sun Expertise SPF50 – suchý olej na opalování 150 ml (Dry Oil Protection Body & Hair)

Kód: SK46591316
1 104 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

suchý olej na opalování (Dry Oil Protection Body & Hair)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Suchý olej Skeyndor Sun Expertise s vysokým faktorem SPF50 chrání před sluníčkem i citlivou pokožku. A to včetně vysoce fotosenzitivní. Poradí si s UVB, UVA i infračerveným zářením a modrým světlem (HEVis). Proti němu má nepřímý ochranný účinek. Neblokuje tedy přímo paprsky modrého světla, ale snižuje poškození, které způsobují. 

Pomáhá také redukovat vznik tmavých skvrn a zároveň bojuje proti fotostárnutí naší pokožky. A to všechno díky obsahu specializovaných antioxidantů a rostlinných výtažků. Suchý olej je vhodný i pro pokožku citlivou na sluníčko. Působí proti podráždění a svědění a lze ho nanést i na vlasy. Aplikujte ho vždy před sluněním a během dne nezapomeňte ochrannou vrstvu obnovovat.

Benefity a účinky:

  1. Ochrana proti UVB. Systém ochranných filtrů zabraňuje spálení a zčervenání pokožky.
  2. Ochrana proti UVA+IR. Chrání proti stárnutí pleti způsobeného volnými radikály, které uvolňuje UVA a infračervené záření.
  3. Ochrana před stárnutím obecně. Zabraňuje tvorbě vrásek a tmavých skvrn, chrání pokožku před ztrátou pružnosti. Obsahuje výtažek z katránu přímořského, který chrání DNA a kmenové buňky pokožky. Pleť je tak schopná lepší regenerace.
  4. Ochrana proti viditelnému (modrému) světlu. Chrání pleť před předčasným stárnutím a brání vzniku nevzhledné hyperpigmentace.
Skeyndor Sun Expertise SPF50 – suchý olej na opalování 150 ml
Skeyndor Sun Expertise SPF50 – suchý olej na opalování 150 ml

Co je modré světlo?

Modré světlo (HEVis) má negativní vliv na naše psychické a fyzické zdraví, a proto je potřeba se před ním chránit. Je označováno také jako viditelné světlo s vysokou energií a proniká k nám díky slunečnímu záření a také prostřednictvím LED a LCD technologií (obrazovky počítačů, telefonů, tabletů ap). Způsobuje například únavu, narušení spánkového rytmu, hyperpigmentaci nebo vznik volných radikálů, které přispívají ke stárnutí pleti.

#tab-Použití#

Před sluněním naneste na pokožku těla, nestříkejte přímo na obličej. Vyhněte se očnímu okolí, poškozené pokožce a sliznicím. Aplikaci opakujte tak často, jak budete potřebovat. Suchý olej je skvělý i pro ochranu vašich vlasů.

#tab-Použití#

Skeyndor Sun Expertise

Skeyndor Sun Expertise nabízí kompletní řadu produktů speciálně vyvinutou pro ochranu všech fototypů pleti, protože se dokonale přizpůsobí jejich snášenlivosti na slunce a konkrétním slunečním podmínkám. Jejich ochranné faktory jsou tou nejjistější volbou pro to, abyste si ze slunění odnesli pouze to pozitivní.

Skeyndor Sun Expertise SPF50 – suchý olej na opalování 150 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluneční ochrana
Značka: Skeyndor
Typ produktu: Přípravky na opalování, Suchý olej
Produktová řada: SUN EXPERTISE
Stupeň ochrany: SPF50
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: