Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
VLASY
/
Vlasová kosmetika - Péče o Poškozené vlasy
Vlasová kosmetika - Péče o Poškozené vlasy
, Strana 2
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
66
položek celkem
Výpis produktů
K18 AstroLift Volume Mist - objemový sprej pro jemné vlasy 118 ml
Skladem
(>5 ks)
1 250 Kč
Měrná cena:
1 059,32 Kč / 100 ml
Do košíku
K18-34081
K18 Hair Molecular Repair Hair Oil - suchý olej proti krepatění vlasů 30 ml
Skladem
(>5 ks)
1 490 Kč
Měrná cena:
4 966,67 Kč / 100 ml
Do košíku
K18-32011
K18 Hair Molecular Repair Leave-in Mask - maska na vlasy 15 ml
Skladem
(4 ks)
690 Kč
Měrná cena:
4 600 Kč / 100 ml
Do košíku
K18-10231
K18 Hair Molecular Repair Leave-in Mask - maska na vlasy 5 ml
Skladem
(2 ks)
179 Kč
Měrná cena:
3 580 Kč / 100 ml
Do košíku
K18-10205
K18 Hair Molecular Repair Leave-in Mask - maska na vlasy 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
1 490 Kč
Měrná cena:
2 980 Kč / 100 ml
Do košíku
K18-10230
Khadi Elixir Rose Revolution Conditioner – regenerační kondicionér 200 ml
Skladem
(3 ks)
409 Kč
Měrná cena:
204,50 Kč / 100 ml
Do košíku
KH138
Khadi Elixir Shampoo Rose Repair - přírodní šampon pro poškozené vlasy 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
409 Kč
Měrná cena:
204,50 Kč / 100 ml
Do košíku
KH143
Khadi Hair Oil Rose Repair – vlasový olej pro obnovu poškozených vlasů 50 ml
Skladem
(2 ks)
389 Kč
Měrná cena:
778 Kč / 100 ml
Do košíku
KH238
Niamh BE PURE Nourishing Hair Mask - posilující maska pro unavené a suché vlasy 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
319 Kč
Měrná cena:
31,90 Kč / 100 ml
Do košíku
13640
Niamh BE PURE Nourishing Hair Mask - posilující maska pro unavené a suché vlasy 500 ml
Skladem
(5 ks)
229 Kč
Měrná cena:
45,80 Kč / 100 ml
Do košíku
13520
Niamh BE PURE Nourishing Set - posilující šampon 500 ml + posilující maska 500 ml
Skladem
(3 ks)
390 Kč
Měrná cena:
39 Kč / 100 ml
Do košíku
1352B
Niamh BE PURE Nourishing Shampoo - posilující šampon pro unavené a suché vlasy 1000 ml
Skladem
(5 ks)
269 Kč
Měrná cena:
26,90 Kč / 100 ml
Do košíku
13500
Niamh BE PURE Nourishing Shampoo - posilující šampon pro unavené a suché vlasy 500 ml
Skladem
(3 ks)
209 Kč
Měrná cena:
41,80 Kč / 100 ml
Do košíku
13510
Niamh BE PURE Restore Hair Mask - obnovující maska pro poškozené a lámavé vlasy 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
319 Kč
Měrná cena:
31,90 Kč / 100 ml
Do košíku
13660
Niamh BE PURE Restore Hair Mask - obnovující maska pro poškozené a lámavé vlasy 500 ml
Skladem
(>5 ks)
229 Kč
Měrná cena:
45,80 Kč / 100 ml
Do košíku
13580
Niamh BE PURE Restore Set - obnovující šampon 500 ml + obnovující maska 500 ml
Skladem
(3 ks)
390 Kč
Měrná cena:
39 Kč / 100 ml
Do košíku
1358B
Niamh BE PURE Restore Shampoo - obnovující šampon pro poškozené a lámavé vlasy 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
269 Kč
Měrná cena:
26,90 Kč / 100 ml
Do košíku
13560
Niamh BE PURE Restore Shampoo - obnovující šampon pro poškozené a lámavé vlasy 500 ml
Skladem
(>5 ks)
209 Kč
Měrná cena:
41,80 Kč / 100 ml
Do košíku
13570
Olaplex No.0 - hloubková intenzivní péče o vlasové vlákno 155 ml
(Bond Building Hair Treatment)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
699 Kč
Měrná cena:
450,97 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-20142923
Olaplex No.3 Original Hair Perfector - kúra pro domácí péči 100 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
699 Kč
Měrná cena:
699 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-20140651.1
Olaplex No.3 Original Hair Perfector - kúra pro domácí péči 250 ml
Skladem
(1 ks)
1 063 Kč
Měrná cena:
425,20 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-0004
Olaplex No.5 Conditioner - obnovující kondicionér pro všechny typy vlasů 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
699 Kč
Měrná cena:
279,60 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-20140617
Olaplex No.5 FINE Bond Maintenance Conditioner - regenerační kondicionér pro jemné vlasy 250ml
Skladem
(>5 ks)
699 Kč
Měrná cena:
279,60 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-20143612
Olaplex No.8 Bond Repair Moisture Mask – rekonstrukční hydratační maska na vlasy 100 ml
Skladem
(>5 ks)
669 Kč
Měrná cena:
669 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-20142947
Olaplex Set - hloubková péče No.0 155 ml + kúra No.3 100 ml
Skladem
(>5 ks)
1 200 Kč
Měrná cena:
470,59 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-S04
Orofluido Elixir - tekuté zlato olej na vlasy 100 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
424 Kč
Měrná cena:
424 Kč / 100 ml
Do košíku
RE7261034000
Otakar VirginOil - 100% panenský arganový olej na tělo, vlasy a pleť (EX: 10/2026) 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
129 Kč
Měrná cena:
258 Kč / 100 ml
Do košíku
82005
432 Kč
–0 %
Voono Conditioner – hydratační kondicionér na poškozené vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
429 Kč
Měrná cena:
171,60 Kč / 100 ml
Do košíku
VN11
399 Kč
–2 %
Voono Shampoo – hydratační šampon na poškozené vlasy 250 ml
Skladem
(>5 ks)
389 Kč
Měrná cena:
155,60 Kč / 100 ml
Do košíku
VN10
XXL
Echosline Keratin Vegan Mask - posilující maska pro barvené a poškozené vlasy 1000 ml
Momentálně nedostupné
399 Kč
Měrná cena:
39,90 Kč / 100 ml
Detail
45241
Olaplex No.4 Shampoo - obnovující šampon pro všechny typy vlasů 250 ml
Momentálně nedostupné
699 Kč
Měrná cena:
279,60 Kč / 100 ml
Detail
OL-20140616
Olaplex Set - kúra No.3 100 ml + šampon No.4 250 ml + kondicionér No.5 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 650 Kč
Měrná cena:
275 Kč / 100 ml
Detail
OL-S02
Olaplex Set - obnovující šampon No.4 250 ml + obnovující kondicionér No.5 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 200 Kč
Měrná cena:
240 Kč / 100 ml
Detail
OL-S03
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
66
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.