Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
PLEŤ
/
Pleťové krémy a emulze
Pleťové krémy a emulze
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
49
položek celkem
Výpis produktů
Ainhoa Christmast Mini Set Vegan Collagen+ - zpevňující pleťový krém 15 ml + zpevňující pleťové sérum 8 ml
Skladem
(>5 ks)
300 Kč
Měrná cena:
1 304,35 Kč / 100 ml
Do košíku
A24PACKNAV25
Akce
XXL
Ainhoa Vegan Collagen+ Firmness & Volume Cream - zpevňující pleťový krém 200 ml
Skladem
(1 ks)
1 484 Kč
Měrná cena:
742 Kč / 100 ml
Do košíku
A35P2250N
Ainhoa Vegan Collagen+ Firmness & Volume Cream - zpevňující pleťový krém 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
975 Kč
Měrná cena:
1 950 Kč / 100 ml
Do košíku
A35R2250N
Ainhoa Vegan Collagen+ Neck Decolletage Cream - zpevňující krém na krk a dekolt 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
975 Kč
Měrná cena:
1 950 Kč / 100 ml
Do košíku
A35R2251N
Casmara Age Defense Anti-Aging 360° Cream - omlazující pleťový krém proti vráskám 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 849 Kč
Měrná cena:
3 698 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA61001
Casmara Hydra Lifting Hydro Firming Cream - hydratační zpevňující pleťový krém 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 754 Kč
Měrná cena:
3 508 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA11001
ZDARMA
ZDARMA
Casmara Hydra Lifting Set - zpevňující pleťový krém 50 ml + zpevňující pleťové sérum 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
3 508 Kč
Měrná cena:
7 016 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA11099
Casmara Infinity Youth Activator Cream - intenzivně omlazující krém 50 ml
Skladem
(4 ks)
2 352 Kč
Měrná cena:
4 704 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA96001
Casmara Tense-Lift Neck and Decollete Cream - zpevňující krém na krk, dekolt a poprsí 100 ml
Skladem
(2 ks)
1 565 Kč
Měrná cena:
1 565 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA50001
Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 - ochranný krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml
(Pollution Defense Cream)
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 680 Kč
Měrná cena:
3 360 Kč / 100 ml
Do košíku
G591278
Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 CC Cream SPF30 Beige – pěstící krém s lehce krycí schopností béžový 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 274 Kč
Měrná cena:
2 548 Kč / 100 ml
Do košíku
G590923
Akce
Germaine de Capuccini Expert Lab Tec-Exosome PDRN+HA Cream - pokročilý hydro-regenerativní krém 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 699 Kč
Měrná cena:
3 398 Kč / 100 ml
Do košíku
G370020
Germaine de Capuccini Royal Jelly Extreme – posilující krém s mateří kašičkou pro suchou až velmi suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 169 Kč
Měrná cena:
2 338 Kč / 100 ml
Detail
G460011
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Soft - hydratační gelový krém proti vráskám pro smíšenou a mastnou pleť 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 235 Kč
Měrná cena:
2 470 Kč / 100 ml
Do košíku
G350002
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Supreme - hydratační krém proti vráskám pro velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
Měrná cena:
2 600 Kč / 100 ml
Do košíku
G350010
ZDARMA
ZDARMA
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic SOFT Set - pleťový krém pro smíšenou a mastnou pleť 50 ml + pleťové sérum 30 ml
Skladem
(3 ks)
1 890 Kč
Měrná cena:
2 362,50 Kč / 100 ml
Do košíku
PA21L26
Germaine de Capuccini Timexpert Lift_In Firming Cream Neck Bust - zpevňující krém na krk a dekolt 100 ml
Skladem
(2 ks)
2 414 Kč
Měrná cena:
2 414 Kč / 100 ml
Do košíku
G320008
Germaine de Capuccini Timexpert Lift_In Global Firmness Cream - liftingový krém pro normální až suchou pleť 50 ml
Skladem
(5 ks)
1 888 Kč
Měrná cena:
3 776 Kč / 100 ml
Do košíku
G320001
Germaine de Capuccini Timexpert Lift_In Global Firmness Cream Extra Rich - liftingový krém pro velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 888 Kč
Měrná cena:
3 776 Kč / 100 ml
Do košíku
G320002
Akce
Dárek zdarma
4 051 Kč
–20 %
Germaine de Capuccini Timexpert Premier The Cream - pleťový krém proti stárnutí pro suchou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
3 241 Kč
Měrná cena:
6 482 Kč / 100 ml
Do košíku
G340000
Akce
Dárek zdarma
4 051 Kč
–20 %
Germaine de Capuccini Timexpert Premier The Cream Fine - pleťový krém proti stárnutí pro normální až smíšenou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
3 241 Kč
Měrná cena:
6 482 Kč / 100 ml
Do košíku
G340001
Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Soft Cream - denní krém proti vráskám pro normální a smíšenou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 858 Kč
Měrná cena:
3 716 Kč / 100 ml
Do košíku
G390002
Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Supreme Cream - denní krém proti vráskám pro velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
2 036 Kč
Měrná cena:
4 072 Kč / 100 ml
Do košíku
G390000
Germaine de Capuccini Timexpert Srns Intensive Recovery Cream - pleťový krém pro intenzivní obnovu pleti 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 858 Kč
Měrná cena:
3 716 Kč / 100 ml
Do košíku
G480002
Germaine de Capuccini Timexpert Srns Night Recovery Comfort Cream – vysoce regenerační noční krém 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 751 Kč
Měrná cena:
3 502 Kč / 100 ml
Do košíku
G480115
BESTSELLER
Germaine de Capuccini Timexpert Srns Pro 60+ Cream - extra výživný krém pro zralou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
2 301 Kč
Měrná cena:
4 602 Kč / 100 ml
Do košíku
G480668
BESTSELLER
Germaine de Capuccini Timexpert Srns Set - noční regenerační krém 50 ml + denní krém pro intenzivní obnovu pleti 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
2 100 Kč
Měrná cena:
2 100 Kč / 100 ml
Do košíku
G480884
Germaine de Capuccini Timexpert Sun SPF50 - ochranný opalovací fluid s anti-age účinkem 50 ml
(Anti-Ageing Protective Fluid)
Skladem
(1 ks)
1 221 Kč
Měrná cena:
2 442 Kč / 100 ml
Do košíku
G360009
Germaine de Capuccini Timexpert White Spot Correction Cream - korekční krém na pigmentové skvrny SPF20 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 680 Kč
Měrná cena:
3 360 Kč / 100 ml
Do košíku
G570000
Akce
1 903 Kč
–25 %
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream - kolagenový krém proti vráskám 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 427 Kč
Měrná cena:
2 854 Kč / 100 ml
Do košíku
G300002
Akce
1 903 Kč
–25 %
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream SPF30 Rich - denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
1 427 Kč
Měrná cena:
2 854 Kč / 100 ml
Do košíku
G300001
Akce
1 903 Kč
–25 %
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream SPF30 Soft - denní krém proti vráskám pro normální až mastnou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 427 Kč
Měrná cena:
2 854 Kč / 100 ml
Do košíku
G300000
Skeyndor Aquatherm Age Signs Cream - krém pro zralou a citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 346 Kč
Měrná cena:
2 692 Kč / 100 ml
Do košíku
SK66771108
Ovládací prvky výpisu
Načíst 16 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 2.
1
2
49
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.