Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
PLEŤ
/
Pleťové krémy a emulze
Pleťové krémy a emulze
, Strana 2
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
49
položek celkem
Výpis produktů
Akce
2 414 Kč
–20 %
Skeyndor Corrective Deep Lines Cream – pleťový krém na mimické a hluboké vrásky 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 931 Kč
Měrná cena:
3 862 Kč / 100 ml
Do košíku
SK52401108
Akce
2 414 Kč
–20 %
Skeyndor Corrective Deep Lines Filler Emulsion – emulze na mimické a hluboké vrásky pro normální až smíšenou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 931 Kč
Měrná cena:
3 862 Kč / 100 ml
Do košíku
SK52411308
+ Dárek zdarma
ZDARMA
ZDARMA
Skeyndor Corrective Set - emulze pro normální až smíšenou pleť 50 ml + oční krém 15 ml + dvoufázový pleťový elixír 2x5 ml
Skladem
(2 ks)
2 658 Kč
Měrná cena:
3 544 Kč / 100 ml
Do košíku
PA08L26
Skeyndor Eternal Redensifying Cream - zpevňující krém proti vráskám pro normální až suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
2 392 Kč
Měrná cena:
4 784 Kč / 100 ml
Do košíku
SK49011108
Skeyndor Eternal Redensifying Cream - zpevňující krém proti vráskám pro suchou až velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
2 392 Kč
Měrná cena:
4 784 Kč / 100 ml
Do košíku
SK49021108
Akce
2 270 Kč
–20 %
Skeyndor Global Lift – liftingový krém na obličej, krk a dekolt pro normální až smíšenou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 816 Kč
Měrná cena:
3 632 Kč / 100 ml
Do košíku
SK51421108
Akce
2 270 Kč
–20 %
Skeyndor Global Lift – liftingový krém na obličej, krk a dekolt pro suchou pleť 50 ml
(Contour Face & Neck Cream Dry Skin)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 816 Kč
Měrná cena:
3 632 Kč / 100 ml
Do košíku
SK51411108
+ Dárek zdarma
ZDARMA
ZDARMA
Skeyndor Global Lift Set - liftingový krém pro smíšenou pleť 50 ml + oční krém 15 ml + dvoufázový elixír 2x5 ml
Skladem
(1 ks)
2 658 Kč
Měrná cena:
3 544 Kč / 100 ml
Do košíku
PA10L26
+ Dárek zdarma
ZDARMA
ZDARMA
Skeyndor Global Lift Set - liftingový krém pro suchou pleť 50 ml + oční krém 15 ml + pleťový elixír 2x5 ml
Skladem
(3 ks)
2 658 Kč
Měrná cena:
3 544 Kč / 100 ml
Do košíku
PA09L26
Skeyndor Skincare Makeup CC Cream SPF30 – lehký tónovací CC krém 40 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 201 Kč
Měrná cena:
3 002,50 Kč / 100 ml
Detail
SK870301
Akce
2 517 Kč
–24 %
Casmara Golden Age Intense Cream - omlazující pleťový krém s anti-age účinkem 50 ml
Skladem do 5 dnů
1 888 Kč
Měrná cena:
3 776 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA18001
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Rich - hydratační krém proti vráskám pro normální až suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 5 dnů
1 235 Kč
Měrná cena:
2 470 Kč / 100 ml
Do košíku
G350001
Casmara RGnerin - hydratační výživný krém proti vráskám 50 ml
(Hydro-Nutri Wrinkle Cream)
Momentálně nedostupné
1 975 Kč
Měrná cena:
3 950 Kč / 100 ml
Detail
CSA81001
Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Rich Cream - denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 858 Kč
Měrná cena:
3 716 Kč / 100 ml
Detail
G390001
Germaine de Capuccini Timexpert Sun SPF50 - opalovací pleťový krém s anti-age účinkem 50 ml
(Anti-Ageing Protection Cream)
Skladem
(1 ks)
1 221 Kč
Měrná cena:
2 442 Kč / 100 ml
Do košíku
G360012
Skeyndor Power Hyaluronic - intenzivní hydratační emulze pro smíšenou pleť 50 ml
(Intensive Moisturising Emulsion)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 841 Kč
Měrná cena:
3 682 Kč / 100 ml
Do košíku
SK59521108
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
49
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.