Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
VLASY
/
Šampony
/
Šampon na Jemné vlasy
Šampon na Jemné vlasy
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
14
položek celkem
Výpis produktů
Výprodej
Davines Essential Volu - objemový šampon pro jemné vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
419 Kč
Měrná cena:
167,60 Kč / 100 ml
Do košíku
75052
Výprodej
XXL
Davines Essential Volu Shampoo - objemový šampon pro jemné vlasy 1000 ml
Skladem
(5 ks)
1 169 Kč
Měrná cena:
116,90 Kč / 100 ml
Do košíku
75053
Novinka
Davines Essential Volu Shampoo - objemový šampon pro jemné vlasy 250 ml
Skladem
(>5 ks)
459 Kč
Měrná cena:
183,60 Kč / 100 ml
Do košíku
70003
Davines Naturaltech Replumping - hydratační šampon pro jemné a suché vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Měrná cena:
239,60 Kč / 100 ml
Do košíku
71266
XXL
Davines Naturaltech Replumping Shampoo - hydratační šampon pro jemné a suché vlasy 1000 ml
Skladem
(2 ks)
1 790 Kč
Měrná cena:
179 Kč / 100 ml
Do košíku
71272
XXL
Echosline Energy Shampoo - posilující šampon pro slabé a jemné vlasy 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
289 Kč
Měrná cena:
28,90 Kč / 100 ml
Do košíku
29631
Echosline Energy Shampoo - posilující šampon pro slabé a jemné vlasy 300 ml
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
66,33 Kč / 100 ml
Do košíku
45226
XXL
Echosline Volume Shampoo - šampon pro objem vlasů 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
329 Kč
Měrná cena:
32,90 Kč / 100 ml
Do košíku
37191
Echosline Volume Shampoo - šampon pro objem vlasů 300 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
66,33 Kč / 100 ml
Do košíku
37192
Khadi Elixir Shampoo Amla Volume - přírodní šampon pro objem vlasů 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
409 Kč
Měrná cena:
204,50 Kč / 100 ml
Do košíku
KH141
Khadi Elixir Shampoo Amla Volume - přírodní šampon pro objem vlasů 400 ml REFILL
Skladem
(>5 ks)
639 Kč
Měrná cena:
159,75 Kč / 100 ml
Do košíku
KH141-400
Niamh BE PURE Nourishing Shampoo - posilující šampon pro unavené a suché vlasy 1000 ml
Skladem
(5 ks)
269 Kč
Měrná cena:
26,90 Kč / 100 ml
Do košíku
13500
Niamh BE PURE Nourishing Shampoo - posilující šampon pro unavené a suché vlasy 500 ml
Skladem
(3 ks)
209 Kč
Měrná cena:
41,80 Kč / 100 ml
Do košíku
13510
Olaplex No.4 FINE Bond Maintenance Shampoo – regenerační šampón pro jemné vlasy 250 ml
Skladem
(5 ks)
699 Kč
Měrná cena:
279,60 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-20143575
Ovládací prvky výpisu
14
položek celkem
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.